Понад 1200 рейдів провели лісівники регіону торік – Нова Доба

Аби попередити та виявити випадки незаконних рубок, браконьєрства та інших лісопорушень працівники державної лісової охорони постійно, згідно окремо встановлених графіків, патрулюють ліси Черкащини. Так, упродовж 2021 року в лісгоспах області функціонували 34 мобільні рейдові групи з охорони лісів від лісопорушень, провели 1201 рейд, склали 45 протоколів та актів по незаконних рубках деревини загальним обсягом 93,1 кбм.

Шість справ із незаконних рубок передано до правоохоронних органів. Окрім того, протягом минулого року складено 174 протоколи за порушеннях правил полювання, 134 – за засмічення лісів та за порушення правил пожежної безпеки в лісах.

У лісових насадженнях держлісгоспів встановлено 72 фотопастки, лісівники періодично міняють їх місцерозміщення у лісових масивах. При потребі також використовують 21 квадрокоптер. Всі автомобілі державної лісової охорони обладнані GPS-трекерами, а працівники мають при собі засоби фото та відеофіксації.

Варто додати, що держлісгоспи налагодили співпрацю з правоохоронними органами щодо здійснення спільних заходів у напрямку недопущення лісопорушень та незаконних рубок, а також попередження порушень лісомисливского законодавства.

За інформацією обласного управління лісового та мисливського господарства

https://novadoba.com.ua/376316-ponad-1200-rejdiv-provely-lisivnyky-regionu-torik.html

 22 total views,  1 views today