Порахувати все! – новий очільник екоінспекції проводить тотальну перевірку установи

За підсумками перевірки будуть ухвалені кадрові рішення

Нещодавно призначений Кабміном голова Держекоінспекції Андрій Мальований хоче дізнатися усе про стан цього контролюючого органу.

«Я звернувся до Рахункової палати, Національного агентства з питань запобігання корупції, Державної аудиторської служби з проханням здійснити аудит – щоб зрозуміти, де ми перебуваємо, в якій точці», – заявив на пресконференції сьогодні, 11 червня 2020, голова Державної екологічної інспекції Андрій Мальований.

Результати перевірки мають допомогти в ухваленні кадрових рішень.

«Треба розуміти, скільки штрафів нараховано, скільки стягнуто, скільки перераховано у бюджет. Кошти мають реально надійти у бюджети, через судові спори, через нарахування збитків. Тому аудит. Буду ухвалювати кадрові зміни відповідно. Знайомлюся з кандидатами у територіальні органи. Потрібне посилення професіоналами», – сказав голова ДЕІ.

Але рівень визискування штрафів – не єдине питання для аудиту.

«Які рішення ухвалювались, як витрачалися кошти, як здійснювались перевірки, які кадрові призначення відбувались. Вважаю, що внутрішньої перевірки тут буде недостатньо. Тому запропонував низці контролюючих служб долучитися до аудиту», – додав Андрій Мальований.

На питання коли будуть результати аудиту, керівник ДЕІ відповісти не зміг.  

Як ми вже повідомляли, новий очільник Державної екологічної інспекції Андрій Мальований зголосився узяти під особистий контроль справу щодо знищення колонії берегових ластівок у столичному Гідропарку.

ЕКО
Олег Листопад
11 Червня 2020, 19:10

https://greenpost.press/news/porahuvaty-vse-novyj-ochilnyk-ekoinspektsiyi-provodyt-totalnu-perevirku-ustanovy-i8426