Посадові особи Управління Держпраці під час семінару обговорили з лісниками важливість дотримання вимог з охорони праці у лісовій галузі

28 вересня 2022

Фахівці відділу нагляду у агропромисловому комплексі, соціально-культурній сфері  на транспорті та зв’язку Управління Держпраці провели семінар на базі ДП «Бережанське лісомисливське господарство» з працівниками лісового господарства, на якому йшлося про дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці.

Особливу увагу головних інженерів, спеціалістів з охорони праці та інженерів з лісозаготівель лісогосподарських підприємств області було звернуто на важливості:

  • дотримання вимог з охорони праці;
  • забезпеченні ефективної роботи служб охорони праці усіх рівнів;
  • розроблені інструкцій з охорони праці, експлуатаційної документації та карт технологічного процесу, де безпосередньо проводитимуться роботи.

Фахівці Управління Держпраці наголосили, що саме у лісовій галузі більшість робіт з підвищеною небезпекою, для проведення яких потрібне щорічне навчання, перевірка знань з питань охорони праці та відповідні дозволи, а саме на: вантажно-розвантажувальні та лісосічні роботи, трелювання, транспортування лісу, обслуговування та ремонт елементів підвіски автомобілів, підйомників на автомобілях-самоскидах та обслуговування верстатів з обробки деревини.

Більше інформації про найпоширеніші питання з охорони праці в умовах воєнного стану можна отримати на інформаційному порталі Держпраці https://pratsia.in.ua.

https://te.dsp.gov.ua/posadovi-osoby-upravlinnya-derzhpratsi-pid-chas-seminaru-obgovoryly-z-lisnykamy-vazhlyvist-dotrymannya-vymog-z-ohorony-pratsi-u-lisovij-galuzi/

 146 total views,  1 views today