Пожежі: Франція, Іспанія, Португалія

17.07.2022 – 19:08: 

ru.euronews.com :

Франція Шостий день палають пожежі у департаменті Жиронда на південному заході Франції. З вогнем борються 1200 пожежників. За даними на неділю, згоріло 10 700 гектарів лісу.

Цю пожежу називають найбільшою і найсильнішою за останні десятиліття. Полум’ям охоплено території у басейні Аркашона в Ла-Тест-де-Буш та в комунах Ландірас та Гільос.

Евакуйовано 14 400 осіб. Муніципалітети приймають евакуйованих у спеціальних центрах розміщення або залах для прийомів у місцевих установах, де ще є вільні місця.

https://imag.one/news/pozhary-franciya-ispaniya-portugaliya/12665235

***

Пожежа в Барселоні: вогняний дощ у Каталіні знищує все на своєму шляху


Пожежники з Женералітату повідомили, що в Понт-де-Віломар, що в провінції Барселона, оголошена лісова пожежа, яка розганяється вітром. Дим вже видно з різних куточків Каталонії, в тому числі і з каталонської столиці.

***

110° за Фаренгейтом і вище: через хвилю спеки в Європі горять міста

17 лип. 2022 р.

Хвиля спеки, яка охопила більшу частину Європи, призводить до масових лісових пожеж. Складна ситуація склалася в Португалії, Франції, Іспанії, Хорватії.

Для Іспанії високі температури влітку не рідкість, але вони не завжди виникають відразу по всій країні. Температура там вже перевищує 45°C (113°F). І в результаті ще одна пожежа спалахнула в Сьєрра-де-Міхас, Малага. Вогонь охопив околиці міста, почалася евакуація жителів. Управління дорожнім рухом повідомляє, що автомагістраль A-368, яка з’єднує Міхас-Пуебло з Бенальмаденою, була перекрита з 0-го по 5-й кілометр. Водночас синоптики не прогнозують покращення кліматичної ситуації найближчими тижнями.

***

 252 total views,  6 views today