Пожежі на Луганщині: ліквідовано вже вісім з десяти осередків

СУСПІЛЬСТВО 6 жовтня 2020, 01:42    

Рятувальникам вдалося повністю загасити вже 8 з 10 головних осередків лісових пожеж, які вирували на Луганщині протягом останніх кількох днів.

Про це повідомили у пресслужбі ДСНС.

Пожежі на Луганщині: чи можливо в майбутньому попередити катастрофу
Україна має поцікавитися досвідом таких країн, як Австралія та США, в яких масштабні пожежі відбуваються дуже часто, й це дасть змогу застосувати превентивні заходи для захисту населення, вважає експерт.5 жовтня 2020, 14:05

У повідомленні йдеться, що внаслідок пожеж в регіоні було випалено понад 20 тисяч гектарів території. Наразі з небезпечної зони евакуйовано 150 людей.

Полум’я в регіоні гасять 2,5 тисячі осіб із використанням понад 250 одиниць техніки. Залучено три літаки АН-32П, два вертольоти ДСНС, пожежний поїзд і важку техніку Збройних сил.

Станом на 21:00 5 жовтня рятувальники повністю загасили 8 з 10 осередків пожеж в області, ще два – вдалося локалізувати.

Нагадаємо, масштабні лісові пожежі в Луганській області спалахнули 30 вересня. Жертвами пожеж стали 11 осіб. Кабмін пообіцяв виплатити постраждалим компенсації.

Раніше повідомлялося, що в Луганській області вогнем була охоплена ціла вулиця, на якій також здетонували вибухонебезпечні предмети.

https://www.slovoidilo.ua/2020/10/06/novyna/suspilstvo/pozhezhi-luhanshhyni-likvidovano-vzhe-visim-desyaty-oseredkiv