Про деякі питання проведення рубок у лісах України та інвентаризації лісів в умовах воєнного стану

Юрій Болоховець

13 травня о 10:09  · 

Разом із представниками громадських природоохоронних організацій обговорили проєкт постанови Кабінет Міністрів України «Про деякі питання проведення рубок у лісах України та інвентаризації лісів в умовах воєнного стану», – написав у себе на сторінці Facebook Голова Держлісагентства Юрій Болоховець .Далі дослівно

“Розумію хвилювання природоохоронних організацій стосовно відміни дії Санітарних правил в українських лісах, можливість проведення рубок рідколісь та суцільних санітарних рубок в окремих категоріях лісів Карпат, можливість проведення рубок в неексплуатаційних лісах, а також тимчасового закриттю доступу громадськості до відкритих даних щодо рубок лісу.

Проте війна у державі вносить суттєві корективи до роботи лісової галузі. Практично з перших днів війни виникли величезні потреби у деревині для оборонного сектору – облаштування фортифікаційних споруд, оборонних укріплень, дров для опалення та приготування їжі, масово здійснювалися завали доріг державного, місцевого значення, а також лісових доріг. Усе це потребувало негайного нормативного врегулювання.

Упевнений, що тільки у конструктивному діалозі можна досягнути правильного рішення. Тому ми і надалі продовжимо дискусію із екологами, аби дійти до єдиного висновку”.

Фото – наслідки російської агресії на моїй рідній Чернігівщині.

 116 total views,  2 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.