Про минулі та поточні виклики боротьби з лісовими пожежами в Україні – Сергій Зібцев

Розмова з керівником Регіонального Східноєвропейського моніторингового центру (REEFMC), професором Сергієм Зібцезом про історичні та поточні виклики боротьби з лісовими пожежами в Україні. Модератором заходу буде Джеймсон Карнс, помічник наукового директора «Захід у вогні» ICW. Подальшу сучасну та історичну перспективу запропонує Роберт Інгліш, професор міжнародних відносин USC Dornsife.

Сергій Зібцев – професор кафедри лісівництва Національного університету біоресурсів і природокористування України та керівник Регіонального Східноєвропейського центру моніторингу пожеж (REEFMC) у Києві. REEFMC пов’язаний з Глобальним центром моніторингу пожеж (GFMC) і працював з міжнародними організаціями (ЮНЕП, ГЕФ, ОБСЄ) та ЄС над розробкою та впровадженням цілісного підходу до інтегрованого управління ландшафтними пожежами на основі досліджень, включаючи такі кризові регіони, як Чорнобиль Зона відчуження, а віднедавна – зона збройного конфлікту. Місія REEFMC полягає в наданні консультативної підтримки регіональним та українським органам влади, міжнародним організаціям у розробці політики та спроможності в інтегрованому управлінні ландшафтними пожежами.

Роберт Інгліш – доцент кафедри міжнародних відносин, слов’янських мов і літератури та екології. Він — американський науковець, письменник, історик і вчений-міжнародник, який спеціалізується на історії та політиці сучасної Східної Європи, колишнього СРСР і Росії, з фокусом від загальних питань регіональних відносин до конкретних питань етнічної приналежності, ідентичності і націоналізм. Раніше він працював політичним аналітиком у Міністерстві оборони США та Комітеті національної безпеки.

Джеймсон Карнс — колишній пожежник, чиї дослідження зосереджені на міжнародному боротьбі з лісовими пожежами. Він працює помічником директора з досліджень «Захід у вогні» ICW.

Стенограма

Я Білл Деверелл. Я директор Інституту Хантінгтона USC у Західній Каліфорнії.

Ми звикли проводити ці вебінари в географії, яка містить описи американського Заходу досить місткими способами. Але ми особливо раді цій події, тому що вона настільки глобальна, особливо завдяки присутності нашого гостя та колеги Сергія Зібцева. Тож ми не зовсім знаємо, де ви всі там, але ми вітаємо вас принаймні на західному узбережжі, де година 9 ранку, і ми дуже раді, що з нами ці гості, щоб поговорити про дуже складну тему. Сьогоднішня подія, як відомо, вражена снарядами радіаційного ведення лісового господарства України під час війни.

Це поважні гості, яких я познайомлю за секунду до цього. Тож я хочу подякувати моїм колегам з Інституту в Каліфорнії на заході, які допомогли зробити ці заходи можливими, нашим адміністративним директорам Стефані Йі (Stephanie Yee), нашому заступнику директора Елізабет Логан, нашому координатору соціальних медіа Джессіці Кім (Jessica Kim).

Крім того, я дуже радий, що збираючись ще раз, ми бачимо, що співпрацюємо з Силовим історичним товариством, їхній спільний інтерес тут, звичайно, в історії та управлінні лісами та пожежами, і для нас є привілей помічати ко -спонсор цієї події з історією Forest. Я хочу закликати всіх вас, що відразу після цього відбудеться вебінар Товариства історії лісів, який розповість про досвід дитинства та життя лідерів охорони природи в американській історії та інформацію для реєстрації на цей захід, який розпочнеться одразу після завершення ми будемо в нашій лінії чату, і я закликаю вас усіх стежити за цим або також відвідати цю подію. Ми також в захваті від того, що Товариство історії лісу через свої мережі та професійну відзнаку, оскільки отримали цю подію, підготувалося для безперервної медичної безперервної професійної освіти для лісників. Тому для нас теж приємно співпрацювати з професійними лісівниками.

Отже, дозвольте мені коротко пояснити перебіг шоу. Ми зберігаємо ці події чіткими. Ми будемо звільнятися саме в годину, і ми цим пишалися. Щоб кожен міг повернутися до свого життя. Але ми також хочемо переконатися, що ви всі там відчуваєте цілковите бажання взяти участь у цій події. Якщо ви можете скористатися функцією запитань і відповідей у ​​Zoom, ми будемо уважно стежити за цим і передаватимемо запитання під час обговорення, щоб ви відчували себе інтегрованими в обговорення. Якщо буде час до кінця години, ми також звернемося до більш, можливо, надійнішого Охоплення запитань, які ми отримуємо, але ми дуже раді, що ви тут, і з цим дозвольте мені представитися, і я поверну це до нашого модератора наші шановні поважні гості з України.

У роботі в лісі Східної Європи до нас приєднався наш друг і колега, професор Роб Інгліш з Департаменту політології та міжнародних відносин USC. Він також має посади в галузі слов’янської мови та літератури та екології, і він є відомим експертом з СРСР і, зокрема, пост-СРСР. Отже, Роб допоможе нам організувати контекстне обговорення подій і нашого модератора. Сьогодні наш друг і колега Джеймісон Карнс, який є незамінним членом нашої дослідницької групи для нашого проекту «Захід у вогні», присвяченого проблемам пожеж на Заході Америки, і є заслугою Джеймсона, що ми сьогодні тут, тому що це була його ідея, і він був майстром церемонії організації цієї події.

Отже, Джеймсон, велике вам спасибі, і естафета ваша.

Білл, велике спасибі за такий люб’язний вступ. І, як ви вже згадали, я хотів би швидко звернутися до професора англійської мови. Подивіться, чи ми трохи розкриємо та контекстуалізуємо цю презентацію.

Я поділюся своїм екраном, тому що в мене є кілька слайдів.

Але так, моє завдання полягало в тому, щоб дати трохи контексту. Я думаю, що це ще один спосіб сказати, щоб просто поговорити про деякі попередні недавні європейські та неєвропейські військові конфлікти та нагадати або повідомити про те, наскільки жахливими з точки зору навколишнього середовища вони були, тому я просто зроблю це трохи хронології та і тоді всі повертають слово тим, хто збирається зосередитися на нашій сьогоднішній темі, а це Ліс, а це Центральна Європа, а це Україна та вторгнення росії. Хм, на думку спадає війна. Насправді війни на початку 90-х років, які супроводжували крах, якщо у вас є православ’я, так що Тор, окрім цієї держави та бачив, служить Кроу, боснійці в основному воюють, тому я думаю, що немає нічого кращого, ніж просто графічне зображення, щоб показати, наприклад,

І відчуття того, якої шкоди було завдано озерам і лісам цим зображенням.

правильно стріляє артилерійським

ловом ручними гранатами

чи знищує дику природу флору і фауну?

Серби, які несуть першочергову відповідальність за цю шкоду навколишньому середовищу у війні, стали жертвами через кілька років, у цьому випадку бомбардування НАТО, яке втрутилося від імені узбережжя наших албанців, завдало величезної шкоди заводам, електростанціям, нафтопереробним заводам, у цьому випадку це останнє зображення, яке ми бачимо фактично об’єкт теплопостачання комунальне теплопостачання. Тому, на жаль, росіяни не були першими, хто атакував цивільну інфраструктуру, вважаючи це законним. Військова мішень, звичайно, полягає в усьому цьому вуглецю, тому жахливому викиді токсичних речовин, який супроводжував цю кампанію бомбардувань. І, звичайно, найгіршими жертвами з трьох були боснійські мусульмани, і можна вказати на ті самі види шкоди, які ви бачили на наступних зображеннях. Я б зосередив увагу на небезпеці протипіхотних мін.

Тисячі наземних мін, закладених переважно в Боснії і Герцеговині, деякі також у Хорватії, які спричиняють десятки й десятки смертей, а іноді й до ста п’ятдесяти несмертельних поранень, що калічать травми щороку до цього дня.

І на думку деяких неурядових організацій, які займаються розмінуванням, це може зайняти вічність.

Це сцена з нещодавньої війни, знаєте, деякі з ям, що спалюють, не просто завдають прямої кінетичної шкоди.

Нафтопереробні заводи або фабрики з усіма видами токсичних речовин вивільняють розуми, але просто обтяжують ями, і цього разу ми маємо кількісне викид понад 1 мільйона тонн діоксиду сірки, монооксиду вуглецю CO2 лише для контексту, це обсяг, який дорівнює повному виходу вуглецю деякі країни, такі як Сомалі, Руанда, Беліз, справді перевірили це, чи не так? Таким чином, весь річний викид вуглецю деяких малих країн виділяється в цих конфліктах за кілька місяців.

І це підводить нас до розглядуваної справи. І перше, що багато хто розглядає, звичайно, це ядерна небезпека, тому що якщо щось трапиться, якщо ракета

Наприклад, вразив реактор і розбив активну зону реактора на працюючій атомній електростанції або, навпаки, вдарив у сховище відпрацьованого палива та розбив сухі відливки відпрацьованого палива та спричинив величезний викид радіації, який, звичайно, був би катастрофічним, справді катастрофічним. У цьому випадку це сцени російського солдата, який охороняє позаду нього. Ви можете побачити реактор номер один із шести діючих реакторів на Західній АЕС в Україні, які ви бачите на карті.

Але ми також маємо сцени, дуже схожі на ті, які ми бачили під час війн і розпаду Югославії, ось хімічний завод у Донецькій області ще в березні. Ось пані Шонськ прямо на Луганщину і нафтопереробку. Я знову. Ці зображення є безліччю хімічних заводів, нафтопереробних заводів з виробництва цементу, які стали жертвами війни з масовими викидами токсичних хімікатів, а також просто CO2.

І я зосередився на цьому, тому що трохи покопався в цьому через інший клас, де я займаюся. Подивіться, зокрема, на видобуток корисних копалин, проблема, яку мало хто розуміє, полягає в затопленні вимерлих або недіючих вугільних шахт, головним чином, а також інших металів. Але в першу чергу вугільні шахти. Невідомо, що їх потрібно тримати сухими. Якщо ви допустите воду, у вас може виникнути вимивання важких металів. Багато сірки в тих самих шарах, що й вугілля компанії, ви знаєте, ця сірка з високим вмістом сірки є проблемою, і коли вода та сірка з’єднуються, вони мають неприємну звичку утворювати сірчану кислоту. Вони роблять це в атмосфері, як кислотні дощі, і вони роблять це у великій мірі, коли вугільні шахти не обслуговуються належним чином, а під час війни підтримка розуму знову вийшла з вікна,

Ми бачимо жахливу трійку вугільних шахт: шахту «Червоний Жовтень», шахту «Джунгко», яка фактично має ядерний потенціал, а також коксохімічний завод прямо на коксохімічному заводі як побічний продукт нагрівання вугілля для виробництва коксу для виробництва сталі. У нас є важкі метали, кадмій, миш’як, металоалергійний завод, де ми ведемо виплавку. І знову або подрібнюється, або купається в кислотах, і як побічний продукт у вас є більше важких металів, свинець, знову ж таки, кадмій, миш’як, цинк, і їх потрібно зберігати в якомусь сховищі в ставку, хвостах і під час війни вони постраждали, і Я закінчу цими зображеннями. Насправді є супутникові знімки.

Гм, і іноді я маю на увазі не просто водоносні горизонти, а безпосередньо потоки та річки, які потім з’єднуються з, знаєте, сільськогосподарськими громадами навколо.

Отже, щоб зробити висновок, якщо це не досить погано, така ж проблема наземних мін, яку ми бачили в Боснії, ми маємо також і в Україні, і масштаби цього, оскільки ця війна все ще триває і не має ознак припинення, а деякі напади на цивільне населення інфраструктура, включаючи хімічні заводи електростанції. Продовжити. Ми ще підраховуємо борг. Ми все ще накопичуємо збитки. Ми далекі від того, щоб підрахувати це. Я свідомо уникав лісів і залишив це Сергію та моїм інтерлок-вихователям. Це лише дає вам уявлення про широкі види трагічної шкоди навколишньому середовищу, яку завдасть навіть коротка війна.

А війна в Україні, звісно, ​​має набагато більший масштаб і триває з інтенсивністю. З цим просто жахливо. Дозвольте мені зупинитися і повернутися до своїх колег. Сподіваюся, це шокує вас належним чином і підготує до того, що попереду?

Велике спасибі професоре англійської мови за це.

Сергію, і перш ніж ми подумаємо, починаймо справу. Я просто хочу сказати вам величезне спасибі за вашу сьогоднішню чудову історію. Я про це сам і всі науковці-дослідники. Надзвичайно надихає те, що ви зараз можете продовжувати займатися проектами з лісового господарства, а також досліджувати, і я дуже радий заглибитися у ваше минуле та почути про те, що ви робите, і я розумію, що ви хотіли б щось розпочати з слайд палуби, а також.

Давайте зробимо це.

Ви можете відкрити слайд? Так.

Гаразд. Так. Привіт всім. Дякую за знайомство. І дякую за запрошення.

І перш за все я хотів би подякувати американському уряду та багатьом людям, які підтримують Україну різними способами.

І це сильна підтримка дає нам надію, що ми це зробимо.

Ми переможемо, а потім продовжимо жити в нашій незалежній країні.

Тоді дозвольте мені продовжити те, про що говорив Роберт, просто поділивши це трохи на глобальний контекст. А також я згадую два епізоди з мого особистого життя в 2004 році.

Я був стипендіатом Фулбрайта в Школі лісівництва та навколишнього середовища Жовтого університету.

І вони працюють з професором Чедвіком Олівером. І мене запросили.

Гарвардський університет подивиться на знаменитий експеримент Хаббарда Брука. Це відомий експеримент про вплив ерозії на ландшафтну рослинність тощо. А потім я зустрів іншого стипендіата Фулбрайта, американського стипендіата Фулбрайта, і він сказав мені, що ми – руйнівники. Ми сильна сила в світі, тому що кожного року їх тисячі.

Проводити рік дев’ять місяців у нас чи в багатьох інших країнах. Ми дуже сильна влада. Чому б нам не боротися чи ініціювати рух за мир?

Для мене це було трохи дивно. Це був 2004 рік, і, скажімо, так, можливо, можливо, все добре. Так, ми повинні.

Тоді я згадую другий епізод у 2013 році першого вересня.

Я був у Женеві на святкуванні зеленої зірки, яка заснована Організацією Об’єднаних Націй, і мене нагородили зеленою зіркою.

У складі Глобальної мережі під керівництвом професора Йохана Голдамера. І очолив глобальний центр моніторингу пожеж, тому ми були нагороджені за роботу в Чорнобилі.

І тоді у нас було два лауреати Нобелівської премії на тій зустрічі в Женеві. Це було в Женеві.

Михайло Горбачов і покинув Валенсію , а потім у нас були переговори з Горбачовим. Сказав, що ми повинні почати підтримувати мир, думати про мир і рухатися до цього.

Звичайно, це була його стандартна програма, тому що Радянський Союз дуже пропагував цю мирну ідею.

Але зараз я про це згадую, і зараз ми говоримо про пожежі і про війну.

І я подумав, що, можливо, нам варто також, можливо, вони мають рацію, ті Фулбрайт до вченого з 2004 року, а потім Горбі.

і ми повинні думати про більше миру.

Як люди, які працюють з пожежами, ми можемо застосувати такі визначення, як запобігання миру, як готовність до миру, як картування ризиків.

до такого твору, як Швидка реакція

Як стійке суспільство або стійкий. Я не знаю світу світу.

І тоді це моє рішуче послання, тому що в демократії люди будуть дуже залежати від громадян і звичайних справедливих людей, які можуть тиснути на політиків. Давайте подивимося на речі навколо і запобіжимо війні на її ранніх ранніх стадіях, тому що я впевнений, що якийсь учений, звичайно, можливо, передбачив війну між росією та Україною багато років тому.

І просто вирішили, що їм потрібно підштовхнути це і сказати: добре, подивіться на це уважно. Гаразд. Дозвольте мені повернутися до моєї презентації.

Це ми почали дивитися на вплив війни.

На долині перші етапи війни почалися 24 лютого. Я був у себе вдома, і я прокинувся за 50, можливо, з першими ракетами.

І ми, звичайно, були шоковані тощо, і в березні ми почали шукати.

Насправді ми можемо пояснити вплив на Forest, тому що я займаюся лісовим господарством, а потім злегка запалюю Jameson.

Так, щоб зрозуміти. Яка ваша роль лісу та його вплив війни на ліс та вплив лісу та війни. Розміщую цю карту лісів України. Це останній продукт нашого Університету, і ви бачите, що Україна насправді аграрна і аграрна країна. І причина цього – дуже хороші ґрунти, чудові ґрунти, без каміння, рельєф дуже рівний, і всі території, які можна використовувати для сільського господарства. Використовували для сільського господарства. Тому найбіднішим подобається лише 10 млн 9,6 млн або 17% наших територій. А це клаптики між полями, містами та річками. Ось такий пейзаж, і Роб показав тобі карту війни.

Це, скажімо, прохолодний період від лютого до, можливо, поточного до листопада.

Якщо ви, він малює на своїй карті Чорнобильську станцію на півночі.

І ліс відіграв дуже важливу роль на початку цієї війни. Бо Чорнобиль окупували за 24 години. І Чорнобильська зона відчуження, а потім війська рушили до Києва.

Але потім ви бачите ліс між кордоном з Білорусією в Києві. Тут не наведено, але це приблизно 150 кілометрів на південь від кордону на півночі в річці Ніппер.

І тоді ці ліси врешті-решт фактично зупинили війська, тому що болотисті території, дуже лісисті, не допомогли захисникам зупинити війська. А потім у квітні обговорили ключ енчільнігафобласту фактично до півночі України. Отже, це два місяці, два перші місяці війни, і ми були дуже щасливі, тому що російська армія була за 50 кілометрів від мого дому.

Але потім вони рухаються на північ, і тоді вони дуже важливою причиною цього є ліси, а потім, якщо ви подивіться на східну частину країни, це набагато менше лісу, і ліс в основному, якщо ви бачите цю карту, це топографія також. Отже, це ліс в низовині, лише в низовинах поблизу річок він рухається навколо річок з півночі на південь, і тоді це не справді серйозно впливає на рух армії, а потім ліс відіграє більш захищену роль на півдні та сході, оскільки сучасна війна це як війна супутникових знімків безпілотників і артилерії

Як тільки ви зможете сховатися в ньому, і тоді ви виживете. Я маю на увазі солдатів, і армію, і танки, і сидять навколо, і тому це єдині місця на сході та півдні України, де їх можна сховати. Це невеликі маленькі ділянки соснового лісу з дубом інших видів інших типів лісу. І ви можете уявити, що з вашого градієнтного боку, можливо, 1 мільйон людей, можливо, навіть більше з боку росії зараз зосереджено на східній частині України, і всі вони ховають це в цій крихітній крихітній лісистій території, тому що це питання виживання.

І, звичайно, взимку хвойні дерева відіграють більш важливу роль, ніж у комп’ютері з листяними деревами, оскільки супутники не могли бачити крізь хвойні дерева. Тож це лише коротка ілюстрація того, як війна, як ліс може допомогти або захистити солдатів, наступний слайд.

Так, це Чорнобиль.

Насправді мені було 30 років, і я отримав запрошення працювати в Чорнобиль через сім років після катастрофи, і тоді я подумав, їхати мені туди чи не їхати?

І я поговорив зі своєю родиною та друзями, а потім вирішив поїхати туди, щоб очолити проект з дослідження впливу радіації на ліс.

І так, Роб згадав атомні електростанції на півдні України та збройні сили Росії, які окуповані тут.

І загроза, яку ви тут бачите, є дуже тривалою.

Термін забруднення, яке могло б бути можливим у разі руйнування блоків атомної електростанції.

Це триватиме тисячі років.

У Фукусімі ми мали лише цезій, переважно цезій.

І це не таке довгострокове забруднення, але в Чорнобильській АЕС ми маємо дуже тривалий період статичної кілометрової зони, яка здебільшого проявляється тут протягом тисячі тисяч років. Тому важливо не отримати подібних збитків працюючим атомним електростанціям в Україні, як це сталося у наступній аварії, будь ласка.

Так, якщо ви говорите про це, якщо ви говорите про вплив війни, я повинен мати на увазі біолога, еколога та лісівників. Власне, вони це розуміють фактично всі види військового впливу. Це рух. Це обстріл. Це оборонні транші.

Що завгодно. Це спалювання відходів, тому що в армії багато відходів, і вони спалюють ці відходи.

Це я маю на увазі бензин. Це різновид антропогенного впливу, і, як я вже згадував, усі ці хованки в лісі, тому лісові екосистеми порівняно з луками. Вони зазнають найвищого впливу порівняно з іншими територіями, луками, низовинами чи будь-яким іншим, звичайно.

Насправді ліси є найбільш довгостроковим впливом, який стався в Україні, а саме пожежами, тому що бойові дії в більшості випадків переміщуються з одного місця на інше, але пожежі горять, не реагуючи, ніхто не реагує на них протягом тривалого часу. І тому цей ліс, наприклад, листяна деревина. Вони не прийняті за запальні зовсім для спалювання вогню, а потім цей вплив, звичайно, повністю змінює структуру та видовий склад, і всі види процесів будуть знищені в межах лісу з точки зору переміщення мінералів тощо. Далі, будь ласка.

Гаразд.

Так, лісники, звичайно, з ними стикаються. Вони стикаються з російською армією на своїх позиціях. Ви можете побачити вогняні вежі на вершині.

Тож деякі лісники були вбиті під час виконання своїх обов’язків на вежах Outlook, як їх звинуватили. Чи є спеція хребта для армії та лісового сектору України.

Пошкодьте його дуже, тому що багато пожежних машин просто забрали.

Лісників вбили, багатьох лісників, які насправді приєднуються до армії, і лісники є величезною цінністю для армії.

Величезна цінність, тому що вони знають усі дороги. Вони знають ліси.

Вони завжди знають, як дістатися до певної точки. Вони розуміють топографію, розуміючи ситуацію всередині лісу, чого немає у випадку з росіянами. Отже, вони були частиною оборони території, і в більшості випадків лісники брали участь у створенні розуму з точки зору захисту, де російські війська очікували встановленого розуму, а потім після обговорення, наприклад, Кіт облес (Keith obless) лісники фактично прибирали там ліс, тому що вони брали участь у створенні мої, і вони там все знають, тому у випадку з лісниками брали участь у створенні знань, міни ми тепер очистили, і хороший ліс. Отже, для нас це не все, але в деяких випадках наступне.

Так, це файли. Я згадав, що насправді Україна зіткнулася, крім Чорнобиля, який є величезним наступним попереднім, будь ласка.

Так, у 86 році у нас була ця Чорнобильська катастрофа, і тоді ви можете собі уявити, як це перескочити.

Я не знаю, чому з 86 року у нас було, ви бачите, що вони повинні спалити зону відчуження, яка займає 2600 квадратних кілометрів.

Так, так, і, можливо, це в презентації.

Тож не могли б ви поставити це?

Назад, так. Отже, ви бачите найстаріші патчі. Це найбільша пожежа в Чорнобильській зоні відчуження, яка згоріла фактично з минулого року, оскільки як ви можете залишити це, ви можете залишити це як є, і найбільша пожежа була в 2020 році. Ми бачимо, що в Україні є

як рік, коли зміна клімату входить в Україну 2020. У нас є 22 села, у яких загинуло багато людей, усі ці речі, які ми читаємо в газетах про Каліфорнію, Австралію, Канаду, Португалію, Італію, Іспанію чи Грецію?

у нас було у 2020 році, тож тут ми бачимо слайд, які етапи підготовки до такого роду катастрофи у 2020 році, але зараз ми маємо.

Чорнобильське забруднення придбання вплив на зміну клімату та війна, а також боротися з цими викликами, щоб впоратися з цим це вид діяльності Глобального центру моніторингу пожеж і регіональних центрів Східноєвропейського центру моніторингу пожеж з розробки національної стратегії управління ландшафтними пожежами, яка був розроблений до війни і до великої пожежі в Україні, і тому, звичайно, зараз ми не в змозі

Щоб реалізувати це, але все одно зараз ми продовжуємо співпрацю з OC.

Про оцінку війни і тому процесів, які почалися до війни.

Були настільки потужними й настільки корисними, що тепер вони допомагають боротися не лише зі зміною клімату, не лише з радіоактивністю, але й із наслідками наступної війни.

Я повинен прискоритися.

І так, це лише загальний огляд Глобальної мережі, яка була нагороджена в 2013 році нагородою Організації Об’єднаних Націй, і ми складається з семи оригінальних центрів управління пожежами та управління, які очолює Глобальний центр моніторингу пожеж у Фрайбурзі та професор Йохан. Голдамер Йохан є лідером усієї цієї системи.

Так, це в моєму останньому значенні, звичайно, мова йде про війну.

Ми маємо розуміти, що люди навколо нас дійсно йдуть в армію, і деякі з них вбивають. Це вбивство. Це приклад 22-річного студента, схожого на мене.

Хто працює з нами в 2019 році по встановленню вогнестійкості?

Вогнестійкий край. Це частина національної стратегії створення вогнестійкого ландшафту.

І цей слайд ми присвятили йому.

Він пішов в армію і загинув там і це реальність нашого життя.

Вибачте, велике спасибі за те, що ви розповіли нам про свою життєву кар’єру. Мені було цікаво, чи можна взяти це в хронологічному порядку. Не могли б ви розповісти трохи більше про те, як ви брали участь у роботі в Чорнобилі та навколо нього?

Так, головні діти Noble є нестандартним ризиком для пожежників. Отже, це величезне обмеження з точки зору реагування з точки зору профілактики з точки зору всіх стандартів.

Практика, яка зазвичай є частиною управління пожежами, інтегрованого управління пожежами чи управління ландшафтними пожежами.

і тому для нас величезною допомогою була

співпраця з нашою лісовою службою, тому що я почав працювати внутрішньою організацією в 1993 році.

Потім там сталися великі пожежі в 97, 98 і 2002,2007 роках, і тоді ми почали збирати дані та збирати матеріали, щоб зрозуміти, як нам діяти з цим обмеженням.

Тому що авіацію, в якій твій роман, теж не можна використовувати через атомну енергетику, яка там є.

І тоді я можу це сказати.

У 2016 році після великої пожежі в Чорнобилі ми почали співпрацювати з лісовою службою.

з цього питання

, а потім

використання для обслуговування, звичайно, приносить дуже хорошу науку, і це відбувається, як тільки ми вже зібрали стандартні дані про паливо, погоду та джерела запалювання на будь-якій топографії.

Потім ми використали моделі, розроблені Сполученими Штатами, щоб розглядати територію як цілісний ландшафт, а потім розрахувати ризики для пожежників у кожній окремій точці зони відчуження. І тому складене картування високого ризику та ці очікування та ці прогнози дають нам рішення, як нам боротися з пожежами, не відправляючи пожежників на передову.

І тоді ми перепланували, ми розробили зонування зони відчуження на різні блоки, вогняні блоки та шукаємо деякі бар’єри, підготовлені бар’єри, де вогонь буде зменшувати свою інтенсивність, і тоді його можна атакувати в цей момент. Тож так, ми справді розробили цю систему. Він був завершений у 2020 році, і ми будуємо дуже гарний диспетчерський центр.

Використовувався для служби допомоги з багатьма моніторами з багатьма інформацією про те, чи чи будь-що.

На жаль, коли почалася війна, цей диспетчерський центр був повністю зруйнований і всі монітори зникли. Як ви знаєте росіян. Забирають усе, що забирають, і два стільці, які ми купуємо для диспетчерів. Так, а потім його знищили. Тож у нас там немає диспетчерського центру, але у нас є Другий виклик, тож виклик — це наземна міна Minds. Отже, зараз у Чорнобилі

ми маємо

радіоактивне забруднення, тобто обмежений час, протягом якого пожежники можуть бути на передовій, але потім у нас є розум, який є ще більш смертоносним, тому що радіація є довготривалим впливом, вони можуть отримати 5 мілізіверів на рік. Отже, це певна стратегія, яка може бути побудована, але тоді шахти роблять обмеження такими величезними, оскільки на даний момент у зоні відчуження вони не могли використовувати авіацію через війну.

Вони не могли використовувати реакцію на вогонь через міни, вони не могли боротися з вогнем через міни, і так у всьому світі.

Центр пожежного моніторингу, ми розробили нову технологію, де персонал захищений у резервуарах.

І контролювати горіння.

велика пожежа

Це нова стратегія, яка зараз розробляється, тому що ми досі не маємо хороших карт поля наземних мін. Це проблема. Ми маємо карту радіоактивності, але не маємо карти кременевого розуму. Отже, це просто уточнення, що ви сказали, Сергію, ви розробляєте техніку зворотного спалювання з танків військових танків, це правильно?

Так, судячи з усього, це насправді не я, а Йохан Голдамер, він був розроблений у Бранденбурзі, Німеччина, яка також забруднена дослідженими боєприпасами з часів Другої світової війни. І це було добре перевірено там багато разів, і тоді ми просто готуємо територію зони відчуження до використання цієї технології, щоб мати контрольний резервуар з водою, а потім резервуар для запалювання з джерелами запалювання, але, звичайно, все має бути добре підготовлено та організовано та інше навчені, але все захищено танками. Це найголовніше в цій технології.

Крім того, радіаційний резервуар захищений, я думаю, у 10 разів від радіації. Тож це єдине дивне рішення, але його можна використовувати в зоні відчуження, оскільки авіація не може літати на відстані менше одного кілометра. Так авіація не може атакувати водою і в Чорнобилі через шахти через підрив. Тож це величезні виклики.

дивовижно

Отже, я розумію, що ця робота та навколо Чорнобиля привели вас до низки зустрічей із Горбачовим. Це правильно? Так, і власне ми просуваємо.

Через глобальні екологічні об’єкти. Я відвідав округ Колумбія та штаб-квартиру нашої лісової служби, і ми мали зустрічі з Йоханом Голдамером у Раді Європи. І тому ми просуваємо проблему, що давайте подивимося на проблему, тому що там пожежники не могли б цього зробити без технологій без науки без знань.

І так, врешті-решт, мене нагородили за таку роботу над наукою та популяризацію цієї проблеми.

Дивовижний. Я хотів повернутися до теми, яку ви підняли раніше. Мені було цікаво, чи не могли б ви розповісти трохи більше про свою співпрацю з американським урядом у 2016 році з Лісовою службою США.

Так, насправді, як я вже згадував, ми збираємо багато даних про Чорнобильську зону відчуження, і ми розуміємо вплив радіації та природу доз, це дуже специфічно, але тоді ми не отримуємо хороших знань щодо пожеж і останніх підходів пожежі, а потім те, що власне співпраця з вашою лісовою службою приносить насамперед – це міжвідомча співпраця та діалог. Це дуже важливо, раніше ніхто в Україні не застосовував цей міжвідомчий діалог.

І тому ми почали співпрацювати між агентствами і казали, що давайте працювати разом на всій цій території, тому що в Чорнобилі у нас є приблизно п’ять чи шість агентств, які ніколи не працювали разом.

І це було перше дуже важливе повідомлення про те, що жодна агенція не може боротися із сучасною пожежею.

І в тому році ми не зіткнулися з пожежею 2020 року, яка була справді величезною по всій зоні і вдруге. Те, що ми зробили з нами для надання послуг, — це дуже гарне прогнозування та передбачення, і тепер ми можемо передбачити кожну пожежу, кожну окрему пожежу. Ми можемо передбачити його розвиток. Ми перевіряємо периметри кожні дві одну-дві години, і це величезний інструмент для Incident Commander.

Хто може думати про очікувані дози радіаційного впливу розвитку пожежі, а потім приймати рішення щодо стратегії та тактики.

Розрив або спалювання свинцевого вогню або напад на нього залежить від інфраструктури ядерної інфраструктури багатьох речей. Але що ми отримуємо від нас за послугу, а це дуже добре розуміння та дуже гарне моделювання. Це насправді найвищий рівень науки, який ми застосовуємо. Власне, ми несемо ці знаки пожежникам.

І дає їм дуже прості інструменти, якими вони можуть користуватися, звичайно, моделі складні, але ми даємо їм як ширми, коли вони можуть зрозуміти всю ситуацію. Це було дуже корисно, і тепер ми збираємося застосувати його також для наземних мін.

Ну, я також розумію, що протягом багатьох років ваш офіс і штаб знаходилися в Криму. Це правильно?

Та й власне у 2013 році, коли власне сміття.

Скажи добре. Давайте боротися за мир. Ми також відкрили офісну філію Регіонального Східноєвропейського центру моніторингу пожеж також у Криму, тому що Крим цікавий для України.

Тому що єдина пожежна екосистема в Україні розташована в Криму на південному макросхилі Криму, який є кримською сосною, дуже схожою на Каліфорнійську територію Лос-Анджелеса.

З багатьма багатьма будинками, багатьма подібними інфраструктурними будинками, лісами, супутниками, які є лише інтерфейсом Wildland Urban. І тоді ми бачимо, що насправді ліс у Криму стійкий до пожеж, вони спалювали щороку або кожні п’ять років кожні 10 років, але вони виживають, вони не вмирають, і це була модель.

і зараз є моделлю для впровадження в інших частинах української півночі Україна під час зміни клімату, тому що зараз ми схожі на кримський клімат рухається на північ. У нас є в Україні крокова зона для крокової зони та чотири роки Ліс є помірною зоною, а тепер крок клімат перемістився в помірний пояс.

Дуже вітряно.

Дуже гаряче, і тоді ми зараз розглядаємо рішення з Криму щодо України, щоб створити стійку позицію, як ми бачили в Криму.

цікаво дивовижно, ви знаєте, я перепрошую, але ви знаєте, протягом наступних 10 хвилин, я думав, чи можете ви поговорити про деякі виклики, з якими ви зараз стикаєтеся, і в якому напрямку ви і ваша організація сподіваєтеся рухатися вперед і так , завдання так було момент. У нас як дві частини лісу.

Одна частина, яка є забруднюючою невивченою артилерією, і для цього потрібна одна частина зайнята.

А для зайнятих частин нам потрібна система моніторингу.

І ми вже розробили певну методологію для пошуку окупованих лісів, які недоступні українському уряду для управління ними. Це одне важливе завдання, щоб зрозуміти, наприклад, в обеліску Логана втрачених 95% нашого соснового лісу, який становить 80000 гектарів чотирихребтового лісу, який був висаджений після Другої світової війни.

У рамках Сталінського плану освоєння природи. Можливо, Роб знає про те, що означає який план, величезний план посадки багатьох лісів.

Тепер все пішло.

Який був посаджений у 1960 році. Тож 70 років Лісу. Чудовий сосновий продуктивний ліс все згоріло, і це важливе завдання для нашого Центру – дивитися на відновлення лісу, який є новим на окупованих територіях. Друге завдання полягає в тому, щоб зрозуміти динаміку стійки та динаміку лісу під час обстрілу фактично в лісі та шилінгу, який зараз веде бойові дії, що також неприйнятно для Forester. Тож для будь-якого керівництва, але це особливий випадок, тому що там багато джерел займання, ви можете собі уявити, що росіяни нещодавно використали фосфорні бомби .

У нас є протипожежний притулок, який представляє собою двопожежний притулок, який представлений у користування лісництву.

Ми переміщуємо їх на передову, тому що ми з тими хлопцями читали, що укриття від вогню може врятувати вас від температури 1080 градусів.

так скоро , але фосфор дає 1200 градусів фосфорних бомб.

Тож це не рішення, але, можливо, це може допомогти вирішити цю проблему. І тому ми переміщуємо це наше обладнання до цих хлопців і просто для того, щоб уточнити протипожежні укриття, які багато пожежників на заході використовують у надзвичайних ситуаціях для захисту, а вогні використовуються для захисту від фосфорних зв’язків.

Так.

Принаймні ми сподіваємося, що ми рухаємося, ми даємо наші пожежні притулки в центрі до лінії фронту, і третя важлива частина, щоб зрозуміти, ви можете собі уявити, що мільйони людей.

Я не знаю, можливо, п’ять шість мільйонів, можливо, більше переїхали зі східної частини країни на захід і в Європу, а деякі з них у Сполучені Штати в Канаду. Багато багато людей.

І лісовий скарб насправді величезний вплив лісу, ви можете собі це уявити.

Тепер ми втратили 30% виробництва електроенергії для Кейта. Втратили 50% виробництва електроенергії. Отже, деревина – це дрова – важливе джерело, звичайно, для того, щоб люди вижили взимку.

Отже, це виклик для нашого лісу на наступну зиму та наступну весну, можливо, тому ми маємо прямий вплив обстрілів, який є впливом армій і частиною бойових дій, частково бомбардуванням, ракетами тощо. Але тоді ми маємо економічний вплив через знищення енергетичних інфраструктура. Потім у нас є наземні міни, які, як сказав Роб, про 100 000 акрів.

Я думаю, що ми підрахували для України попередньо 1 мільйон 600 тисяч. Тож Україна зараз найбільше забруднена мінами.

В дану хвилину. Це попереднє. Звичайно, у нас немає принципово дуже детальних даних.

Це завдання. Номер один. Насправді, якщо ви говорите про майбутні завдання, ми почали контактувати з Hollow Trust з відомим ін Джіо.

Який працює над розмінуванням, який є Хорватським центром розмінування. Це галотрест. Це FSD. Це датська The Mining і гурт Meg деяких американських компаній, які вже в Україні.

прибирання полів прибирання доріг прибирання сільського господарства об’єктив і

Нещодавно ми почали прибирання лісів з нашими зусиллями. Ми залучаємо певне фінансування.

І ми справді збираємося провести певну роботу з підвищення обізнаності про ризики, тому що наш Центр займався управлінням пожежною обізнаністю, працюючи з місцевим населенням у Луганську. Наприклад

Але тепер ми повинні зробити Ризикова обізнаність про основні основні дії. Це завдання номер один для України – донести знання про картографування, щоб зробити картографування наземних мін.

І це номер один для збереження лісової безпеки Лісники кажуть місто місцеве населення, яке залежить від лісу від відомої продукції Timberwood, яка є грибами та ягодами. Це дрова та інше.

І тому ми також повинні змінити лісокористування в нашій країні.

Оскільки лісове господарство продовжує залишатися дуже важливим джерелом економіки для сільських громад у західній частині України. Продовжуємо лісовпорядкування. Продаємо колоду. Ми отримуємо певний дохід. Ми все ще маємо 3 мільйони гектарів лісів, сертифікованих FSC, переважно в західній частині України. Вибачте, я хотів потрапити туди з кількома запитаннями від аудиторії.

Спочатку я просто хочу повідомити всім, чи вас цікавлять деякі проекти, про які згадав Сергій. Ви більш ніж ласкаво просимо. Перевірте їх у Всесвітньому центрі моніторингу пожеж. Це gfmc Dot онлайн, де ви можете знайти цю інформацію та багато іншого. Сергій, просто коротке запитання, чи застосовувався вогонь у наступальних чи оборонних цілях будь-якої сторони під час війни.

Я не знав, що це насправді у нас є така підозра у вогні 2020 була ще до війни у ​​Луганській області. Це були три великі пожежі на лінії між окупованими територіями в районі Луганська та контрольованою територією , а також серед завдань може бути Джеймсон. Ви можете оголосити про наш збір коштів, тому що ми хотіли б зібрати деякі бали, щоб підтримати пожежників зі спорядженням. Якщо звичайні пожежники працюють, так, ви знаєте, вони, щойно у вас є GoFundMe, я буду радий і честь надіслати це всім тут. Це пов’язано з тим, що сказав Сергій. Чи є щось, що ви хотіли б залишити нам? Я думаю, що так. Ще раз дякую за вашу підтримку і, я думаю, продовжуйте надавати підтримку. Сполучені Штати найсильніші.

Найсильніший партнер і кидання отримати найсильнішу політичну найважливішою може бути політична, але також і військова підтримка.

І тоді давайте також займемося запобіганням війни.

Дякую прямо в майбутньому. Ну, ще раз дякую. Я закликаю людей перевірити ці ресурси, і якщо там є дослідники чи історики, я закликаю вас перевірити архів gfmc, який знаходиться в Товаристві лісової історії в Даремі, Північна Кароліна.

Так, велике спасибі вам трьом за захоплюючу та часто жахливу дискусію. Тож ми щиро вдячні вам трьом за вашу дискусію щодо цих проблем і викликів, які, звичайно, існують як зараз, так і глибоко в історичному минулому, Роб. Чи є у вас якісь заключні зауваження, які ви хочете зробити

лише те, що я думаю, наразі очевидно, що якби на лісівників поклали відповідальними за прийняття рішень щодо війни та миру. У нас було б набагато більше. Мир.

Ось так. Ось так. Дякую, дякую, Джеймсон. Дуже дякую за експертну модерацію. Ми справді вдячні всім, хто там ставив запитання та ідеї, і Робу. Дякуємо за всі поради в чаті щодо онлайн-джерел інформації та даних, Сергій, найкращий із Сполучених Штатів, і, будь ласка, подбайте про свою безпеку. Ваших близьких серед ваших колег, і ми бачимо, що ви надзвичайно вдячні, і ми сподіваємося, що ми змогли знову працювати з вами, а також з нашими колегами та друзями з Товариства історії лісу. Отже, дякую всім. Будь ласка, продовжуйте подію Товариства історії сили, яка розпочинається через півтори хвилини, і розповідає про дитячий досвід та роки становлення провідного захисника природи Америки. Отже, Джеймсон з цим, Я хочу подякувати всім вам і моїм колегам з Інституту Каліфорнії на заході. Будь обережним. Особливо. Ті з вас, на шляху до шкоди. Знову дякую.

Дякую тобі.

Shell-Shocked and Irradiated: Managing Ukraine’s Forests in Time of War from Huntington-USC ICW on Vimeo.

https://vimeo.com/777085171

Loading