Про важливість міністерства довкілля

Актуальність торішнього посту про важливість міністерства довкілля

Епоха бідності завершилася.. Тепер прийде час розкрадання надр? Економічного росту за рахунок виснаження довкілля і наслідків, які кожен громадян відчує на власному здоров’ї?

Міністерство гармонії з природою та естетики. Саме таке не просто перейменування, але й зміна філософії мене б приємно здивувало. Бо світ говорить про зелену економіку, партія зелених знову набирає популярності в ЄС. А в нас – країні постЧорнобиля, еколих – ліквідували Мінприроди

Міністерство гармонії з природою та естетики – а не ліквідація Мінприроди. Ми цінуємо природу не за її ресурси, а можливість естетичного задоволення. У природи багато достоїнств, споглядаючи які Людина стає більш досконалою, розум добрим, креативнішим для поліпшення Всесвіту.

Читаймо Емерсона, Торо.. Пам’ятайте про Декларацію обов`язків Людини представлену великим патріотом України Богданом Гаврилишиним – а саме залишити навколишнє середовище у кращому стані, ніж ми отримали. Це вимагає економного та розумного ставлення до ресурсів довкілля, збереження біологічного та зоологічного різноманіття.


Ганна Гопко
громадська діячка і журналістка, народний депутат України VIII скликання

15 Травня 2020, 13:19

https://greenpost.press/blogs/pro-vazhlyvist-ministerstva-dovkillya-i6326