Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Конституції України

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

№254/2020

Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Конституції України

За значний особистий внесок у державне будівництво, зміцнення національної безпеки, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю постановляю:

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого ІII ступеня

БОБАЛА Юрія Ярославовича – ректора Національного університету “Львівська політехніка”

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого ІV ступеня

БОРЗОВА Валерія Пилиповича – віце-президента Національного олімпійського комітету України, м.Київ

ЗІНКЕВИЧА Василя Івановича – артиста, соліста-вокаліста, м.Луцьк

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня

БАТРУХА Стефана Андрійовича – настоятеля парафії Різдва Пресвятої Богородиці у м.Люблін, Республіка Польща

КИРИЛЕНКА Олександра Васильовича – академіка-секретаря Відділення Національної академії наук України, директора Інституту електродинаміки НАН України

КУЦІНА Володимира Семеновича – голову правління, генерального директора акціонерного товариства “Нікопольський завод феросплавів”, Дніпропетровська область

МАРТИНЕНКА Олександра Владленовича – генерального директора товариства “Інформаційне агентство “Інтерфакс-Україна”, м.Київ

ПЕТРОВА Вячеслава Васильовича – директора Інституту проблем реєстрації інформації Національної академії наук України

ФІЛІП’ЄВУ Олену Валеріївну – артистку балету – провідного майстра сцени державного підприємства “Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г.Шевченка”, м.Київ

ЦЄСЛЮ Анджея (посмертно) – бурмістра міста Александров Куявський, Республіка Польща

ЧЕРКАСЬКОГО Ігоря Борисовича – Голову Державної служби фінансового моніторингу України

Нагородити орденом “За заслуги” І ступеня

БЄЛІКОВА Сергія Борисовича   ректора Національного університету  “Запорізька політехніка”

ВАКУЛЕНКА Володимира Михайловича – віце-президента громадської організації “Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників”, м.Київ

ЗАДОРОЖНЬОГО Олександра Вікторовича (посмертно) – юриста, політика, науковця, м.Київ

ЛАЗАРЕНКА Михайла Дмитровича – голову селянсько-фермерського господарства “Прогрес” Балтського району, Одеська область

НЕСМІЯН Олену Володимирівну  (посмертно) – головного продюсера телевізійної служби новин ТРК “Студія “1+1”, м.Київ

СТРУТИНСЬКОГО Богдана Дмитровича – генерального директора – художнього керівника театрально-видовищного закладу культури “Київський академічний театр оперети”

ЧЕХУНА Василя Федоровича – директора Інституту експериментальної патології, онкології і радіобіології імені Р.Є.Кавецького Національної академії наук України

ЯКОВЛЄВА Миколу Івановича – першого віце-президента Національної академії мистецтв України, м.Київ

Нагородити орденом “За заслуги” ІІ ступеня

ЛУКОВИЧА Володимира Федоровича – члена Всеукраїнської асоціації ветеранів Афганістану та антитерористичної операції, м.Київ

ТИМЧУКА Сергія Миколайовича – завідувача відділення комунального підприємства “Дніпропетровська  обласна клінічна лікарня імені І.І.Мечникова” Дніпропетровської обласної ради

ЯКУБОВСЬКОГО Сергія Олександровича – директора комунальної установи “Обласний пансіонат для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку”, Вінницька область

Нагородити орденом “За заслуги” ІІІ ступеня

БАЛАШОВА Івана Анатолійовича – члена правління Всеукраїнської асоціації ветеранів Афганістану та АТО, Закарпатська область

БІЛАСА Ярослава Степановича – голову правління громадської організації “Спілка учасників бойових дій в АТО, ООС,  добровольців та волонтерів “Побратими об’єднані”, м.Львів

БІЛОУСА Андрія Федоровича – директора – художнього керівника Київського національного академічного Молодого театру

БОДНАРА Бориса Євгеновича – першого проректора Дніпровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В.Лазаряна

ВЕЧЕРКА Євгенія Матвійовича                – тренера-викладача Херсонської міської дитячо-юнацької спортивної школи № 3 Херсонської міської ради

ДЕРЖИПІЛЬСЬКОГО Ростислава Любомировича – директора – художнього керівника  Івано-Франківського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Івана Франка

ДУБРОВІНУ Любов Андріївну – генерального директора Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського, м.Київ

ЄФРОСИНІНУ Марію Олександрівну – телеведучу, громадську діячку, м.Київ

ЖУКА Кшиштофа – президента міста Люблін, Республіка Польща

ЗАБЛУДУ Михайла Васильовича – голову правління акціонерного товариства “Рівнеазот”

ЗНАЄВСЬКОГО Миколу Івановича – завідувача відділення Київської міської клінічної лікарні № 6

ІВАНОВА Віктора Павловича – начальника відділу державного підприємства “Національний палац мистецтв “Україна”, м.Київ

КАШПАРОВА Валерія Олександровича – директора Українського науково-дослідного інституту сільськогосподарської радіології Національного університету біоресурсів і природокористування України, Київська область

КОЗАКА Леоніда Івановича – члена правління громадської організації “Хмельницька обласна асоціація ветеранів Афганістану та АТО”

КОЗЛОВА Миколу Вікторовича – керівника секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова

КОТЛУ Василя Івановича – начальника відділу Департаменту Офісу Генерального прокурора

КУЧІРКУ Михайла Дмитровича – члена Івано-Франківської обласної організації Національної спілки краєзнавців України

ЛАЗАРЯ Віктора Леонідовича – директора філії багатопрофільного підприємства “Вимал” будівельної компанії “Вималспецбуд”, м.Чернігів

НАГРЕБЕЦЬКОГО Анатолія Никифоровича – краєзнавця, Вінницька область

ПІСНЮ Івана Володимировича – заступника голови громадської організації “Кременчуцька міська спілка ветеранів війни в Афганістані”, Полтавська область

ПЕРХУНА Сергія Олександровича – начальника відділу управління прокуратури Дніпропетровської області

ПЕТРИШИНА Олександра Віталійовича – президента Національної академії правових наук України

ПУХОВЦЯ Івана Миколайовича – заступника Керівника Департаменту – керівника управління Офісу Президента України

ТИМЧУКА Віктора Володимировича – першого заступника прокурора Чернівецької області

ТОДУРОВА Івана Михайловича – директора Державної установи “Центр інноваційних медичних технологій Національної академії наук України”, м.Київ

ТРОФИМЧУКА Олександра Миколайовича – директора Інституту телекомунікацій і глобального інформаційного простору Національної академії наук України

ФЕДОРЧУКА Богдана Петровича – співголову громадської організації “Самооборона Борщівського району”, Тернопільська область

ХИЖНЯКА Олександра Олександровича – тренера-викладача комунального закладу “Полтавська дитячо-юнацька спортивна школа № 4”

Нагородити орденом “За мужність” ІІІ ступеня

ПОТУДАНСЬКОГО Дарвіна Кареновича (посмертно) – оперуповноваженого сектору Шевченківського відділення поліції Дніпровського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області, старшого лейтенанта поліції

Нагородити орденом княгині Ольги І ступеня

КОВАЛЕНКО Любов Григорівну – першого заступника генерального директора Національного музею-садиби М.І.Пирогова, члена ради громадської організації “Вінницька обласна рада жінок України”

САЛАДУХУ Ольгу Валеріївну – народного депутата України, члена громадської організації “Федерація легкої атлетики Донецької області”

Нагородити орденом княгині Ольги ІІ ступеня

МАЗУР Аллу Григорівну – ведучу телевізійної служби новин ТРК “Студія “1+1”, м.Київ

САІДОВУ Світлану Бурханівну – головного тренера штатної команди національної збірної команди України з плавання синхронного, м.Харків

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

БЕЗИМЕНКО Наталію Миколаївну – начальника відділу управління прокуратури Одеської області

БІЛИК Ірину Миколаївну – співачку, артистку, м.Київ

БУГАЙОВУ Людмилу Федорівну – матір-виховательку дитячого будинку сімейного типу “Каравела”, Кіровоградська область

ДЕМЧУК Надію Андріївну – члена Костопільського районного об’єднання Всеукраїнського товариства “Просвіта” імені Тараса Шевченка, Рівненська область

КАРОЛЬ Тіну – співачку, артистку, м.Київ

МОГИЛЕНКО Ольгу Миколаївну  – директора бібліотеки Державного університету “Житомирська політехніка”

НЕХОЦУ Марію Василівну – керівника секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України

САБУРОВУ Ольгу Миколаївну – голову Волинської обласної організації Профспілки працівників державних установ України

СЕВЕРНЮК Тамару Артемівну – письменницю, Чернівецька область

ЧЕРНОУСЕНКО Валентину Олександрівну – головного консультанта відділу Управління Директорату Офісу Президента України

ШАРШАК Тетяну Андріївну – керівника відділу Головного управління Апарату Верховної Ради України

Нагородити медаллю “За військову службу Україні”

БОРЦЯ Андрія Миколайовича               – підполковника

ГРИГОРЕНКА Руслана Володимировича – полковника

КАЛЬНІЦЬКОГО Олега Володимировича – майора

РИБИНСЬКОГО Євгенія Ігоровича – майора

Нагородити медаллю “За працю і звитягу”

МАРТИНЮК Світлану Костянтинівну –  інженера виробничого відділу акціонерного товариства “АЗОТ”, м.Черкаси

СІМОНОВА Яніса Георгійовича – начальника відділу Департаменту Офісу Генерального прокурора

СУРАЯ Віталія Анатолійовича –  директора Департаменту Луганської обласної державної адміністрації

ФРОЛОВА Сергія Анатолійовича – спортсмена з плавання Запорізької обласної школи вищої спортивної майстерності

ХУДОЛЄЯ Миколу Михайловича – начальника цеху акціонерного товариства “СУМИХІМПРОМ”

Присвоїти почесні звання:

“НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ”

БРАТУЩИК Інесі Михайлівні – співачці, м.Київ

ГАПІ Ользі Євстахівні – артистці, провідному майстрові сцени Першого академічного українського театру для дітей та юнацтва, м.Львів

ПРОЦЕВ’ЯТ Марії Іванівні – доцентові кафедри Львівської національної музичної академії імені М.В.Лисенка

САВЧЕНКО Анжеліці Віталіївні – артистці драми – провідному майстрові сцени державного підприємства “Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка”, м.Київ

ФІЛІМОНОВУ Олегу Миколайовичу – артистові театру і кіно, м.Одеса

“НАРОДНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ”

КЛИМОВИЧУ Миколі Івановичу – художникові, директору Овруцької малої академії народних мистецтв та ремесел, Житомирська область

“ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ”

КИСІЛЬ Елеонорі Вікторівні – артистці-вокалістці, провідному майстрові сцени обласного комунального закладу “Харківський академічний театр музичної комедії”

МАРКОВИЧУ Михайлу Івановичу – артистові, солісту-вокалістові комунального підприємства “Харківська обласна філармонія”

МІРЗОЯНУ Арсену Романовичу – співакові, композитору, м.Київ

МОРОЗУ Олегу Богдановичу –  артистові оркестру державного підприємства “Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г.Шевченка”, м.Київ

ПОЛОВИНЦІ Наталії Юхимівні – актрисі, співачці, м.Львів

ПОТАПЕНКУ Олексію Андрійовичу – співакові, композиторові, музичному, театральному і кінопродюсерові, м.Київ

СИНИЦІНІЙ Ірині Анатоліївні – акторці, провідному майстрові сцени міського комунального закладу культури “Дніпровський міський театр ляльок “Театр актора і ляльки”

“ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ”

БУЛАВИНЦЮ Василю Ярославовичу –  проректорові з питань соціально-економічного розвитку Тернопільського національного економічного університету

ВАСИЛЬКОВСЬКОМУ Ігорю Івановичу  – голові наглядової ради товариства “ПСГ “КАМБІО-ІНВЕСТ”, м.Одеса

ХРОПАТОМУ Василю Васильовичу – начальникові відділу Служби автомобільних доріг у Чернігівській області

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ”

ІСУПОВІЙ Галині Анатоліївні – керівникові гуртка гімназії № 31 гуманітарно-естетичного профілю  II–III ступенів Чернігівської міської ради

СКРИПЕЦЬ Марії Василівні – учительці Іванівського ліцею № 1 Іванівської селищної ради, Херсонська область

ШЕЛГУНОВІЙ Наталі Володимирівні – учительці комунального закладу “Маріупольський міський ліцей Маріупольської міської ради Донецької області”

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ”

АЛІЄВУ Наріману Рідьвановичу – режисерові, сценаристу

ГРЕКУ Володимиру Анатолійовичу – старшому майстрові Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка

КОВАЛЬЧУКУ Остапу Вікторовичу – художникові-живописцю, проректорові Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, м.Київ

КОЛОМІЄЦЬ Марині Сергіївні – фахівцеві відділу державного підприємства “Національний палац мистецтв “Україна”, м.Київ

КРУКОВСЬКОМУ Олександру Олександровичу – генеральному директорові комунального закладу “Концертний заклад культури “Муніципальна академічна чоловіча хорова капела імені Л.М.Ревуцького”, м.Київ

ЛУКІЧУ Антоніо – режисерові

МАЙДАНЕЦЬ-БАРГИЛЕВИЧ Олені Леонідівні – завідувачеві кафедри Київського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ”

БЕНЮКУ Василю Олексійовичу – завідувачеві кафедри Національного медичного університету імені О.О.Богомольця, доктору медичних наук, професорові, м.Київ

ДІДУХУ Володимиру Федоровичу – завідувачеві кафедри Луцького національного технічного університету, доктору технічних наук, професорові, Волинська область

КИРИЛОВУ Юрію Євгеновичу – ректорові державного вищого навчального закладу “Херсонський державний аграрний університет”, доктору економічних наук, професорові

МІШУРІ Юлії Степанівні – завідувачеві кафедри Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктору фізико-математичних наук, професорові

НАРІВСЬКОМУ Анатолію Васильовичу – директорові Фізико-технологічного інституту металів та сплавів Національної академії наук України, доктору технічних наук, старшому науковому співробітникові

ПЕТРУКУ Олександру Михайловичу – професорові кафедри державного університету “Житомирська політехніка”, доктору економічних наук, професорові

ПРИЙМАКУ Олександру Вікторовичу – деканові факультету Київського національного університету будівництва і архітектури, доктору технічних наук, професорові

РАГУЛІ Андрію Володимировичу – заступникові директора Інституту проблем матеріалознавства імені І.М.Францевича Національної академії наук України, доктору технічних наук, професорові

РОМАНЮКУ Олександру Никифоровичу – завідувачеві кафедри Вінницького національного технічного університету, доктору технічних наук, професорові

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ДОНОР УКРАЇНИ”

ДОБРИДНЮ Сергію Миколайовичу – донорові, Вінницька область

ЖИХУ Юрію Петровичу – донорові, Волинська область

КАЩЕНЮКУ Василю Адамовичу – донорові, Волинська область

КЛЕЦЮ Володимиру Павловичу – донорові, м.Суми

КОВАЛЮ Юрію Сергійовичу – донорові, Полтавська область

ЛІТВІНОВУ Сергію Миколайовичу – донорові, м.Миколаїв

НАЗАРЕНКУ Леоніду Івановичу – донорові, Луганська область

НІКОЛАЄНКУ Сергію Леонідовичу – донорові, м.Суми

ПАВЛОВУ Івану Юхимовичу –  донорові, Миколаївська область

ПОКАЛЮКУ Леоніду Романовичу – донорові, Луганська область

РАСТРОСТІ Олександру Миколайовичу – донорові, м.Суми

ТРОЦЬКОМУ Юрію Миколайовичу – донорові, Полтавська область

УДОВЕНКО Світлані Миколаївні – донорові, Луганська область

ШИЙКУ Івану Миколайовичу – донорові, Івано-Франківська область

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ”

МОРІ Андрію Анатолійовичу – головному бухгалтерові централізованої бухгалтерії державного підприємства “Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв”, м.Київ

РОЖКОВІЙ Людмилі Олександрівні  – директорові Департаменту Міністерства фінансів України

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ”

АВРАМЕНКО Ользі Миколаївні – лікареві, керівнику центру Клінічної лікарні “Феофанія”, м.Київ

ГЛУШКО Наталії Любомирівні – завідувачеві відділення комунального некомерційного підприємства “Обласна клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради”

ГРЕБЕННІКОВУ Костянтину Олександровичу  – лікареві відділення Київської міської клінічної лікарні № 12

ДЕМЯНЧУКУ Віталію Богдановичу – заступникові генерального директора, лікарю державної установи “Інститут серця Міністерства охорони здоров’я України”, м.Київ

КАРПЕНКУ Василю Георгійовичу – завідувачеві відділення державної установи “Інститут серця Міністерства охорони здоров’я України”, м.Київ

ОРАБІНІ Олександру Володимировичу – лікареві – заступнику голови Центральної медичної (військово-лікарської) комісії Міністерства внутрішніх справ України

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ”

БАБІКУ Сергію Андрійовичу –  головному лісничому державного підприємства “Городоцьке лісове господарство”, Волинська область

КВАТИРКУ Олександру Михайловичу  – начальникові Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства

ПАЗДЕРНИКУ Олександру В’ячеславовичу –  директорові державного підприємства “Шепетівський військовий лісгосп” Міністерства оборони України

ЯСІНОВСЬКОМУ Івану Андрійовичу – директорові державного спеціалізованого лісозахисного підприємства “Львівлісозахист”

“ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ”

ОВЧАРОВУ Єгору Миколайовичу – головному конструкторові державного підприємства “Завод імені В.О.Малишева”, м.Харків

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ”

БЕСП’ЯТОВІЙ Ользі Ростиславівні – начальникові відділу Департаменту культури Київської міської державної адміністрації

ДРОГАЛЬЧУК Ганні Василівні – директорові комунального закладу “Обласний організаційно-методичний центр культури” Закарпатської обласної ради

КАГАНОВСЬКІЙ Олені Леонідівні – викладачеві, концертмейстеру комунального закладу “Запорізьке музичне училище імені П.І.Майбороди” Запорізької обласної ради

МАЛИШЕВІЙ Ларисі Павлівні  – головному зберігачеві комунального закладу Київської обласної ради “Білоцерківський краєзнавчий музей”

МЕТЬОЛКІНУ Геннадію Григоровичу  – директорові, викладачу-методисту комунального вищого позашкільного навчального закладу “Сєвєродонецька дитяча музична школа № 2”, Луганська область

НОВІКОВІЙ-ВИГРАН Оксані Сергіївні  –   генеральному директорові Національного історико-архітектурного музею “Київська фортеця”

НОЖЕНКО Валентині Григорівні – головному зберігачеві фондів Кіровоградського обласного художнього музею

СИДОРОВІЙ Лесі Олексіївні  –  начальникові управління Міністерства культури України

СПІНУЛ Олені Миколаївні  –  керівникові танцювального колективу Молодіжного центру Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, м.Кропивницький, Кіровоградська область

ЮРІЙЧУКУ Анатолію Сергійовичу  –  старшому майстрові комунального підприємства “Дніпропетровський будинок органної та камерної музики” Дніпропетровської обласної ради

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ”

ВОВК Галині Миколаївні  –  проректорові Київського національного торговельно-економічного університету

ГАВЦІ Світлані Дінівні  –  директорові навчально-виховного комплексу “Боянська гімназія” Боянської сільської ради Новоселицького району, Чернівецька область

ІВАНІНІ Наталії Василівні  –  начальникові управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації

ІГНАТОВУ Олександру Володимировичу – директорові спеціалізованої школи  I–III ступенів № 23 з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району міста Києва

ІЛЛЮК Надії Олексіївні  –  завідувачеві відділу інформаційно-творчого агентства “ЮН-ПРЕС” Київського палацу для дітей та юнацтва

КОМАРНИЦЬКОМУ Мар’яну Несторовичу –  директорові Ужгородської загальноосвітньої школи I–III ступенів  № 20 – ліцей “Лідер” Ужгородської міської ради, Закарпатська область

ЛИСАК Вікторії Феофанівні – деканові факультету Маріупольського державного університету, Донецька область

ЛИТВИН Оксані Степанівні – завідувачеві кафедри Київського університету імені Бориса Грінченка

СОЛОШЕНКУ Павлу Васильовичу – директорові Інституту підвищення кваліфікації державного вищого навчального закладу “Приазовський державний технічний університет”, Донецька область

ШУЛЬЖЕНКУ Федору Пилиповичу – завідувачеві кафедри Навчально-наукового інституту “Юридичний інститут” державного вищого навчального закладу “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана”

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ”

ГОЛОВАЩЕНКУ Сергію Олександровичу – прохідникові дільниці шахти “Родіна” акціонерного товариства “Криворізький залізорудний комбінат”, Дніпропетровська область

КУЛІКОВУ Андрію Герасимовичу – директорові з виробництва підприємства “Фірма “Гармаш” Лиманського району, Одеська область

КУХОЛЮ Івану Івановичу – начальникові відділення цеху акціонерного товариства “АЗОТ”, м.Черкаси

МЕЛЬНИКУ Сергію Анатолійовичу – директорові державного підприємства “Преса України”, м.Київ

ПЛАТОНОВУ Володимиру Олександровичу – старшому майстрові акціонерного товариства “Металургійний комбінат “АЗОВСТАЛЬ”, Донецька область

РУДКУ Володимиру Васильовичу – директорові філії “Управління магістральних газопроводів “Київтрансгаз”

ШКАБАРНІ Віталію Вікторовичу – директорові технічному акціонерного товариства “Пологівський олійноекстракційний завод”, Запорізька область

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ”

КОГУТУ Тарасу Івановичу – директорові державної організації “Резиденція “Залісся”, Київська область

КОСТЮХІНУ Борису Юрійовичу – помічникові проректора з адміністративно-господарської роботи Національного університету “Одеська морська академія”

ОВЧАРЕНКУ Миколі Олександровичу – заступникові начальника дільниці комунального підприємства теплових мереж “Черкаситеплокомуненерго”

РАДЧЕНКУ Володимиру Миколайовичу – старшому інженерові технічного центру акціонерного товариства “ВФ Україна”, м.Київ

САМОЙЛЕНКУ Олександру Степановичу – директорові підприємства “Центральний ринок” Херсонської обласної спілки споживчих товариств

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ”

ІЩУКУ Петру Олександровичу – директорові акціонерного товариства “Чуднівське хлібоприймальне підприємство”, Житомирська область

НІЦЕВИЧУ Олегу Миколайовичу –  директорові підприємства “Агрофірма “Єдність” Біляївського району, Одеська область

ОЛИЦЬКОМУ Миколі Васильовичу – голові правління сільськогосподарського кооперативу “Лабунський” Полонського району, Хмельницька область

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ”

КОЛУМБЕТУ Віктору Федоровичу – водієві державної організації “Автобаза Державного управління справами”

КОНОБАСУ Василю Володимировичу –  водієві державної організації “Автобаза Державного управління справами”

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФАРМАЦІЇ УКРАЇНИ”

САДОВНИК Ользі Володимирівні – першому заступникові генерального директора товариства “Рівнефармація”

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ”

ЗАХАРІНІЙ Євгенії Анатоліївні – завідувачеві кафедри Інституту здоров’я, спорту і туризму імені Тетяни Самоленко Класичного приватного університету, доктору педагогічних наук, м.Запоріжжя

КАЗЬМЕРЧУКУ Анатолію Петровичу – тренерові-викладачу комунального закладу “Житомирська обласна школа вищої спортивної майстерності” Житомирської обласної ради

КОВАЛЬЧУКУ Ярославу Романовичу  – заступникові директора Львівської обласної школи вищої спортивної майстерності

КОТЕЛЬНИКУ Андрію Миколайовичу – президентові благодійного фонду “А.Котельника” та Академії боксу, м.Львів

НАДОПТІ Андрію Григоровичу – старшому тренерові комунального закладу Львівської обласної ради “Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву № 2 з дзюдо та боксу”

ПУСТОВОЙТ Ірині Григорівні – старшому тренерові-викладачу спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву № 16, м.Київ

ТКАЧЕНКУ Володимиру Максимовичу – старшому тренерові-викладачу відділення дитячо-юнацької спортивної школи № 7 м.Львова

ХОМЯКУ Івану Павловичу – старшому тренерові-викладачу відділення дитячо-юнацької спортивної школи № 2 м.Червонограда, Львівська область

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРИРОДООХОРОНЕЦЬ УКРАЇНИ”

КОРЖИКУ Віталію Павловичу – заступникові директора Національного природного парку “Хотинський”, Чернівецька область

ТРАНТІНУ Кирилу Віталійовичу – генеральному директорові Київського зоологічного парку загальнодержавного значення

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ”

ГРОМОВЕНКУ Костянтину Вікторовичу – ректорові Міжнародного гуманітарного університету, м.Одеса

КАДЕНКО Оксані Олегівні – адвокатові, м.Хмельницький

КИСЕЛЬОВУ Максиму Євгеновичу – директорові Департаменту Міністерства юстиції України

КОВАЛКО Наталії Миколаївні – адвокатові, м.Київ

ОСАДЧІЙ Оксані Володимирівні – начальникові Департаменту Офісу Генерального прокурора

РЄЗНІКУ Олегу Миколайовичу – доцентові кафедри, заступнику директора Навчально-наукового інституту права Сумського державного університету

СЕРГЄЄВІЙ Діані Борисівні – юрисконсультові відділу Богуславської районної державної адміністрації, Київська область

ТЕТЕРУК Ларисі Петрівні – керівникові відділу Головного управління Апарату Верховної Ради України

ТУЛІНІЙ Олені Іванівні – директорові Юридичного департаменту Міністерства соціальної політики України

ТУРОВЦЮ Юрію Миколайовичу – доцентові кафедри Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова

ЧИЖОВУ Денису Анатолійовичу – адвокатові, м.Київ

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ”

БІБІ Сергію Юрійовичу – художникові-живописцю, м.Ужгород

ГУМЕННОМУ Юрію Степановичу – художникові, м.Миколаїв

ДРОБОТЮКУ Борису Івановичу – художникові, м.Львів

МАЗУРУ Володимиру Борисовичу – художникові-живописцю, Полтавська область

ПОЛІЩУК Наталії Юріївні – художникові, Львівська область

ТІШИНУ Павлу Миколайовичу – художникові-живописцю, м.Херсон.

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

27 червня 2020 року

https://www.president.gov.ua/documents/2542020-34277

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *