Профілактика та запобігання виробничому травматизму, професійним захворюванням та мінімізація соціальних наслідків

Davidova Yuliia

Одним із першочергових завдань у лісовій галузі є питання охорони праці: профілактика та запобігання виробничому травматизму, професійним захворюванням та мінімізація соціальних наслідків.

Саме сьогодні наш колектив філія Мукачівського лігсгоспу ДП «Ліси України» пройшов семінар-тренінг-практику з охорони праці «Основи та практика формуванння системного підходу і ризикоорієнтовного мислення працівників лісової галузі» та перейняли практичні навички з порятунку людей! Адже керівники, інженери з охорони праці та лісничі повинні вживати всіх необхідних заходів для забезпечення на кожному робочому місці соціально прийнятного ризику.

У ході тренінгу Andriy Musiyovskij начальник відділу охорони праці та цивільного захисту ДП “Ліси України” поінформував учасників про стан виробничого травматизму в цілому по Карпатському лісовому офісу та Україні, зазначив тенденцію зниження рівня травматизму в порівнянні з аналогічними роками, про заходи, що вживаються ДП «Ліси України» та Держлісагентством з недопущення порушень трудового законодавства на підприємствах лісової та деревообробної галузей, про позитивні результати спільних дій з керівництвом!

Цікаво було дізнатися й про реформування системи управління охороною праці на основі вимог Рамкової директиви 89/391/ЄЕС «Про впровадження заходів для поліпшення безпеки праці та охорони здоров’я працівників під час роботи» та нового стандарту на українських підприємствах.

Досвід отриманий, вперед до роботи!

Рада була і здобути важливий досвід і поспілкуватися про галузеві питання з колегами з інших лісгоспів

Loading