Протипожежні перевірки – надзви чайники

Телекомпанія М-студіо

На Закарпатті тривають перевірки протипожежного стану та готовності до гасіння пожеж держлісгоспів. Загалому нашому краї з початку року зафіксовано 64 пожежі у лісових масивах. Найбільша кількість – 27, сталась на території обслуговування ДП “Воловецьке лісове господарство”, тож саме сюди в першу з інспекцією навідалися фахівці ДСНС.

Надзви чайники оглянули техніку для пожежогасіння, пункт зосередження пожежного інвентарю, виробничі приміщення, наявність мінералізованих смуг, шляхи та плани евакуації, а також придатність вогнегасників.

Під час інспекції Воловецького лісового господарства працівниками ДСНС було виявлено суттєві порушення пожежної безпеки, зокрема: у будівлях шляхи евакуації захаращені, більшість з наявних вогнегасників непридатні до використання, відсутні вказівники на шляхах евакуації, плани евакуації оформлені з порушенням та потребують коригування. Інспектори зазначили, боєздатність підрозділів лісової охорони щодо гасіння пожеж знаходиться на низькому рівні. Пожежний модуль не готовий до дій за призначенням, є розкомплектованим, не має відповідної кількості пожежних рукавів та ствола. Фахівці, що використовують цей модуль, не дотримуються заходів охорони праці та не використовують засоби захисту.

За наслідками проведеної перевірки керівнику ДП “Воловецьке лісове господарство” буде вручено акт з відображенням виявлених порушень правил пожежної безпеки та необхідністю їх усунення у найкоротші терміни. До посадових осіб буде застосовано заходи адміністративного впливу.