Проведено спільний рейд працівників мисливського господарства”Ошитки” та державної лісової охорони ДП “Вищедубечанський лісгосп”

03 червня 2020 року проведено спільний рейд працівників мисливського господарства”Ошитки” та державної лісової охорони ДП “Вищедубечанський лісгосп” щодо виявлення порушень правил полювання та браконєрів.

Під час даних заходів було виявлено ознаки порушень ч.2 ст.85 КУпАП “Повторне порушення правил полювання (полювання без належного на те дозволу, в заборонених місцях, у заборонений час, забороненими знаряддями або способами, на заборонених для добування тварин) чи таке, яке мало наслідком добування, знищення або поранення тварин”.

Так, громадянин порушуючи правила полювання, використовуючи зброю ІЖ-27 (набої 16), добув самку оленя благородного, яка була вагітна.

На місце даної події було викликано оперативно-слідчу групу, проведено необхідні експертизи та складено протокол про адміністративне правопорушення, який буде спрямовано до суду для розгляду та притягнення та відповідальності винного і відшкодування збитків завданих унаслідок порушення законодавства в галузі мисливського господарства та полювання в розмірі 90 000грн.