Проєкт із висадки дерев “Зелена країна”: на три роки потрібно 2 мільярда – міністр

ПОНЕДІЛОК, 7 ЧЕРВНЯ 2021, 17:45

Для висадки 1 млрд дерев у рамках проєкту “Зелена країна” на найближчі 3 роки буде потрібно 2 млрд грн, які будуть залучені за рахунок діяльності лісових господарств.

Про це заявив міністр захисту навколишнього середовища і природних ресурсів Роман Абрамовський, передає “Інтерфакс-Україна”.

“По вартості ми підрахували, що на три роки потрібно 2 млрд грн. Велика частина буде надана за рахунок діяльності державних лісових господарств без залучення коштів з державного бюджету.

Поряд з цим ми плануємо збільшувати витрати бюджету за рахунок діяльності лісових господарств. Уже в цьому році, як сказав президент, за підсумками першого кварталу дохід лісової галузі збільшився на 1 млрд грн”, – сказав міністр.

За його словами, за підсумками року можливо буде збільшити надходження до держбюджету і в рази збільшити прибутковість галузі за рахунок руйнування схем з продажу деревини і проведення прозорих аукціонів, а також за рахунок конкурентної боротьби за дефіцитний ресурс.

Він додав, що Україна повинна до 31 липня подати проєкт Другого національно визначеноо внеску України (НОВ2) в Паризьку хартію в Секретаріат Рамкової конвенції ООН про зміну клімату, але консультації з бізнесом ще тривають.

“Консультації з бізнесом і асоціаціями ще не закінчилися. Є деякі розбіжності, але бізнес вже починає розуміти важливість подолання кліматичних змін. Більше розмов з цього питання у нас відбувається з представниками великого та середнього бізнесу. Я думаю, що не буде опору (проєкту НОВ2 – ІФ) з боку влади”, – сказав Абрамовський в коментарі порталу Green Deal.

Нагадаємо:

https://www.epravda.com.ua/news/2021/06/7/674734/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *