Придбати дрова так само легко, як замовити чайник

Сергій Власенко разом з Юрієм Болоховцем та ще 4.

Скоро українці зможуть придбати дрова так само легко, як замовити чайник чи мікрохвильовку в інтернеті. Сервіс буде доступним в інтернет-магазині з продажу дров #ДроваЄ.

Функціонал цього онлайн-магазину під час засідання колегії Державне агентство лісових ресурсів України на Житомирщині презентував Victor Smal, CDTO лісової галузі.

Як зауважив Міністр Руслан Стрілець, інтернет-магазин «ДроваЄ» має стати зручним та зрозумілим інструментом для кожного користувача.

До того ж Міністр поставив завдання, аби інтернет-магазин запрацював до активного початку опалювального сезону.

А тепер деталі:

Щоб придбати дрова, користувачу потрібно буде зробити лише декілька кроків

⏩ Зареєструватися на сайті
⏩ Обрати лісництво
⏩ Обрати тип дров та їх кількість
⏩ Оплатити

? Тож вже найближчим часом кожен зможе протестувати інтернет-магазин.

Також під час засідання колегії йшлося про стан лісового господарства Житомирщини. Ця область є найбільшою в Україні за площею лісів.

Пам’ятаю як у 2020 році ми спільно з лісівниками Житомирщини боролися з лісовими пожежами. Тоді вогонь охопив 43 тис. га лісу. А цього року ліси сильно постраждали від бойових дій. Щоб відновити «зелені легені» потрібні роки.

У рамках візиту ми також відвідали Липницьке лісництво. Оглянули там лісопожежну станцію, цех переробки деревини. Ознайомилися з роботою системи відеонагляду за лісами та цеху, який виготовляє формений та спеціальний одяг для лісівників.

Ліси Житомирщини з перших днів війни стали форпостом захисту України від російських загарбників. А лісівники об’єдналися та усіма силами допомагають Захисникам України. Дякую вам! Ваша допомога дійсно не оціненна.

Loading