Прикарпатські лісівники захистили молоді дерева від диких тварин

Автор: Зелінська Таня
02 Грудня 2020 15:38

Восени цього року лісівники Франківщини заліснили понад 300 гектарів, у Вигодському лісгоспі лісових культур створено на площі 40 гектарів. Тепер дерева захистили від диких тварин.

Робота у лісі не завершується осінньою посадкою лісових культур. Молодий ліс потребуватиме уваги лісівників ще протягом п’яти-семи років. Лісові культури вимагають ретельного догляду – просапування, прополювання, прокошуванння міжрядь, боротьби із шкідниками.

У холодну пору молоді лісові культури варто захистити від диких тварин, які не проти поласувати молоденькими пагонами дерев. Для цього лісівники використовують засіб «Cervacol extra», інформує “Галка” з посиланням на Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства.

У Шевченківському лісництві Вигодського лісгоспу працівники обробили репелентом центральні пагони саджанців модрини європейської на площі понад 20 гектарів. Тепер молоді насадження захищені від об’їдання дикими тваринами.

Нагадаємо, восени цього року лісівники Франківщини заліснили понад 300 гектарів, у Вигодському лісгоспі лісових культур створено на площі 40 гектарів.