Привітальний марафон з Днем працівника лісу (оновлюється)

Укрнді Гірліс

Шановні працівники лісу!

Прийміть в цей чудовий, осінній день найщиріші слова вітання з професійним святом. Хай він для Вас, як і інші дні, буде наповнений гідним визнанням професійного внеску в загальнодержавну справу. Святкуючи разом з Вами, бажаємо, щоб це свято принесло у Ваш дім щастя, добро і надію на краще майбутнє.

Щиро зичу, добробуту, щоб реалізовувались Ваші кращі задуми та була щасливою доля. Всім святкового настрою, удачі, достатку і здоров’я, мудрості й терпіння, успіхів, творчої праці, віри у прекрасне Майбутнє України.

П’ятниця, 15 вересня 2023 12:40

Вітаючи з Днем працівника лісу

17 вересня працівники лісового господарства України відзначають професійне свято – День працівника лісу. Привітати напередодні свята людей, які невтомною і наполегливою працею примножують лісовий фонд нашого краю, забезпечують надійний захист земельних угідь, поліпшують екологічний стан довкілля, дбають про охорону, раціональне використання та збереження  лісів завітав сьогодні, 15 вересня, начальник районної військової адміністрації Юрій Лобач.

Він вручив працівнику підприємства Олегу Геріяну Почесну грамоту начальника обласної військової адміністрації та нагороди районної влади, якими були відзначені вальник лісу Стенжаричівського лісництва філії ДП «Володимир-Волинське ЛМГ» ДП «Ліси України» Андрій Мартинюк та єгер Микуличівського лісництва філії ДП «Володимир-Волинське ЛМГ» ДП «Ліси України» Сергій Олексюк.

«Особливо хочу відзначити внесок працівників підприємства у організацію  боротьби з відбиття російської агресії, бо саме з вашою допомогою будувались бліндажі, зміцнювались укріплення. Бажаю всім не лише успіхів у роботі, а й швидшого повернення до мирного життя, яке обов’язково настане після нашої перемоги»,- наголосив у своєму виступі Юрій Володимирович.

http://ivaadm.gov.ua/press-tsentr/novyny/item/8721-vitaiuchy-z-dnem-pratsivnyka-lisu

***

З Днем працівників лісу!

Новини 15 вересня 2023 Перегляди: 37

Шановні працівники лісового господарства, лісової та деревообробної промисловості, студенти, ветерани праці!

17 вересня відзначається ваше професійне свято, тож прийміть вітання від усієї громади! В Україні святкування започаткували в 1993 році. З того часу, щороку, працівники лісництв отримують привітання та подяку за працю. Адже саме вони піклуються про лісові багатства, бережуть ліс від пожеж, незаконної вирубки та стихійних звалищ.

Як відомо, Україна посідає восьме місце в Європі за кількістю лісів. Загальна площа лісового фонду України становить 10,4 млн га, із яких вкритих лісовою рослинністю – 9,6 млн га. З біорізноманіття наші ліси займають одне з перших місць в Європі. Зберегти та примножити всі ці надбання – справа лісівників. Навіть у цей важкий час, коли ворог знищує нашу державу і її багатства.

Тож вітаємо усіх фанатів, ентузіастів, професіоналів, відданих своїй справі, а також колектив викладачів та студентів Лубенського лісотехнічного фахового коледжу з професійним святом. Саме цей державний вищий навчальний заклад І-го рівня акредитації готує кваліфікованих фахівців – справжніх професіоналів своєї справи! Випускники навчального закладу працюють у різних регіонах України та далеко за її межами, досягли визначних професійних успіхів та висот, чим пишаємося.

Шановні працівники та ветерани лісового господарства Лубенщини, дякуємо  за невтомність і самовідданість, любов до обраної справи! Щиро бажаємо щастя, добра, достатку та вагомих, мирних трудових досягнень.

З професійним святом – з Днем працівників лісу!

З Днем працівників лісу! — Лубенська міська рада (lubnyrada.gov.ua)

***

Національна Система Лісової Добровільної Сертифікації

Шановна лісова громадо!

????Вітаємо з Днем працівника лісу!

???? Бажаємо вам, вашим рідним і близьким здоров’я, добробуту та безпеки. Щира подяка за вашу працю задля людей і лісу.

Вічна пам’ять колегами, які віддали життя, захищаючи рідну землю та наше майбутнє чи загинули внаслідок військової агресії та її наслідків.

Мужності і незрадливості тим, хто вимушено перебуває під окупацією.

????????Нам усім справжньої перемоги та подолання незгод.

???? Нехай збережуться та продовжують нас радувати ліси попри усі загрози.

Loading