Привітання із Днем працівників лісу начальника Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Василя Гончара


Прийміть найтепліші та найщиріші вітання із Днем працівників лісу!

Традиційно в третю неділю вересня ми відзначаємо своє професійне свято – День працівників лісу. Лісове господарство України завжди було і залишається пріоритетною складовою народногосподарського комплексу держави, основою економічної стабільності, запорукою екологічної безпеки і охорони навколишнього середовища. Ліс – це безцінний дар. Його збереження та примноження – високе покликання всіх працівників лісового господарства. Щодня сумлінно і невтомно працюючи, лісівники створюють десятки гектарів нових насаджень, охороняють ліси від пожеж, хвороб та шкідників, самовільних рубок, браконьєрського полювання. Переконаний, що ваш професійний обов’язок та наполеглива праця щодо збереження, раціонального використання та дбайливого відтворення лісів сприятиме процвітанню кожного лісництва та всієї лісової галузі.

Щиро вітаю всіх працівників лісового господарства та ветеранів галузі з професійним святом!

Лісівникам, які залишились виконувати свій обов’язок на Сході України, висловлюємо безмежну вдячність, завжди допомагаємо і будемо допомагати захисникам України.
Миру вам та вашим сім’ям, мужності та витримки у цей непростий час. Дорогі колеги, нехай добробут та щастя наповнять ваші родини, міцного здоров’я вам, благополуччя і віри, наснаги та нових трудових звершень.

З повагою –
начальник Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства
Василь ГОНЧАР

https://molbuk.ua/news/207948-pryvitannya-nachalnyka-cherniveckogo-oblasnogo-upravlinnya-lisovogo-ta-myslyvskogo-gospodarstva-vasylya-gonchara.html