Привітання із Днем Святого Миколая начальника Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Василя Гончара

Шановні дорослі та маленькі жителі Буковини!

Від щирого серця вітаю всіх із Днем Святого Миколая!

Українці здавна вважають святого Миколая своїм покровителем, вихователем та заступником дітей і юнацтва. У цей день навіть дорослі починають вірити в дива, а діти з нетерпінням чекають ранку, щоб зазирнути під подушку або в чарівний чобіток, адже так приємно знайти в ньому подарунки.

Святий Миколай прославився своєю добротою і готовністю допомогти кожному, хто потребує. Наймолодшим він приносить подарунки, а дорослих спонукає до милосердя, співчуття та доброти.

Тож прийміть найщиріші вітання зі святом, яке обов’язково запам’ятається приємними несподіванками, гарним настроєм, подарунками та неповторними враженнями. Хай молитва святого Миколая завжди оберігає наші родини, і у кожній оселі панують добробут та злагода.
Сердечно бажаю усім здоров’я, добра та сімейного тепла.

Вірте у це свято, вірте у диво і робіть його самі. Живіть чесно, правильно, забудьте всі образи, робіть людям добро, і воно повернеться до вас сторицею!

Хай завжди у ваших серцях горить вогник радості і щастя!

З повагою, начальник Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Василь ГОНЧАР

https://molbuk.ua/news/243742-pryvitannia-iz-dnem-sviatogo-mykolaia-nachalnyka-cherniveckogo-oblasnogo-upravlinnia-lisovogo-ta-myslyvskogo-gospodarstva-vasylia-gonchara.html