Реформування організації гасіння пожеж у Греції

12 листопада 2021 року
ГЛОБАЛЬНИЙ ЦЕНТР МОНІТОРИНГУ ПОЖЕЖІ

ГРЕЦІЯ – Після драматичного досвіду цьогорічних руйнівних пожеж прем’єр-міністр Кіріакос Міцотакіс, як повідомляється, має намір «змінити все» щодо структур, методів, засобів та персоналу, коли йдеться про боротьбу з лісовими пожежами.

Міцотакіс наполягав на тому, що запобіжні заходи були вжиті напередодні сезону пожеж цього літа, але визнав, що вони виявилися недостатніми, враховуючи, що Греція вже відчуває вплив кліматичної кризи, а інструменти, які є в розпорядженні державного апарату, вкрай неадекватні.

Для завершення модернізації спроможностей уряд вже вирішив вжити низку заходів. Серед них — створення спеціального корпусу з 500 спеціально навчених пожежників, які будуть діяти в лісових зонах і гасити пожежі до того, як вони досягнуть інфраструктурних мереж. План передбачає створення цих сил до січня.

Крім того, відповідальність буде децентралізована, а служби лісового господарства будуть переведені під централізований контроль відповідного департаменту Мінприроди. Влада також запровадить метод зворотного вогню. Це тягне за собою вогонь, який навмисно ініціюється перед активним фронтом, щоб контролювати його. Австралію попросять надати ноу-хау.

Серед інших ініціатив – створення регіональних центрів цивільного захисту, які матимуть краще уявлення про специфіку кожного району, а також розширення протипожежного парку більшою кількістю повітряних засобів.

Більше того, вогнеборці отримають навчання новим системам і технологіям спостереження за лісом та виявлення пожежі, переважно за допомогою дронів, а розмежування протипожежних зон буде ефективнішим.

Також очікуються зміни в керівництві Пожежної частини, про які, як очікується, буде оголошено до початку вересня.

Джерело: GLOBAL FIRE MONITORING CENTER. 
https://gfmc.online/2021/08-2021/firfighting-methods-to-be-overhauled-2 …

https://nubip.edu.ua/en/node/101009

 30 total views,  2 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.