РФ знищила в Україні 3 мільйони гектарів лісів і зруйнувала 332 заклади освіти – Зеленський

КАТЕРИНА ТИЩЕНКО — П’ЯТНИЦЯ, 18 ЛИСТОПАДА 2022, 19:27

ЗЕЛЕНСЬКИЙ ЗВЕРТАЄТЬСЯ ДО УНІВЕРСИТЕТСЬКОЇ СПІЛЬНОТИ ІРЛАНДІЇ 18 ЛИСТОПАДА, ФОТО ОП

Президент Володимир Зеленський заявляє, що через російську агресію в Україні знищено вже майже 3 мільйони гектарів лісів, повністю зруйновано 332 заклади освіти.

Джерело: Зеленський у зверненні до університетської спільноти Ірландії

Дослівно: “Росія нібито підтверджує захист навколишнього природного середовища, а сама знищила в нашій країні своєю агресією вже майже 3 мільйони гектарів лісів! Вони спалені обстрілами. І це лише один із тисяч злочинів Росії проти довкілля”.

Деталі: Він також повідомив, що за 9 місяців війни 2719 українських заклади освіти зазнали обстрілів, а 332 зруйновані повністю.

Зеленський констатував, що на саміті G20 в Індонезії Росія формально підтримала декларацію з 52 пунктів, “однак реально вона порушує більшість із тих речей, які містяться в декларації, а деякі болісні глобальні проблеми, які “двадцятка” декларує вирішити, взагалі свідомо створені Росією”.

https://www.pravda.com.ua/news/2022/11/18/7377003/

***

Росія знищила майже три мільйони гектарів українських лісів

Суспільство — Андрій Стець, 22:06, 18 листопада 2022

До теми

Росія знищила майже три мільйони гектарів українських лісів

фото Офісу президента

Володимир Зеленський розказав ірландським студентам про масштаби російської агресії

Обстріли російськими військами території України призвели до знищення вже майже трьох мільйонів гектарів лісів. Про це повідомив президент Володимир Зеленський під час звернення до студентів Ірландії.

Глава нашої держави зазначив, що на саміті «Групи двадцяти» в Індонезії учасники погодили спільну декларацію з 52 пунктів, яку формально підтримала і РФ.

«Однак реально вона (Росія – ред.) порушує більшість принципів, які містить декларація. А деякі болісні глобальні проблеми, які «двадцятка» намагається вирішити, узагалі свідомо створені Росією», – зазначив Зеленський.

Зокрема, президент звернув увагу на пункт, яким члени G20 затвердили зусилля щодо протидії кліматичним змінам.

відео Офісу президента

«Росія нібито підтверджує захист навколишнього природного середовища, а сама знищила в нашій країні своєю агресією вже майже три мільйони гектарів лісів. Вони спалені обстрілами. І це лише один із тисячі злочинів Росії проти довкілля», – наголосив він.

Глава України згадав і про інші руйнування, завдані окупантами на території держави. Зокрема, за словами Зеленського, російські війська з початку повномасштабного вторгнення обстріляли вже 2719 закладів освіти, 332 з яких повністю зруйнували. Крім того, ворожа армія знищила сотні українських лікарень.

Однак пункти, які стосуються доступу до освіти й медицини, також містяться в декларації G20. Аналогічно, держава-агресор нехтує й іншими принципами, закріпленими в документі.

Зважаючи на це, президент вкотре наголосив на необхідності посилення міжнародного тиску на Росію, у тому числі запровадження нових санкцій. Крім цього, він закликав студентів Ірландії до поширення у світі правди про війну РФ проти України.

«Чим більше буде колективних зусиль, тим швидше ми змусимо Росію піти з української землі і виконувати зобов‘язання перед світом», – підсумував Зеленський.
https://zaxid.net/news/

https://zaxid.net/rosiya_znishhila_mayzhe_tri_milyoni_gektariv_ukrayinskih_lisiv_n1553058

Loading