Розпочато третій тренінг з навчання техніці ліквідації лісових пожеж у Туреччині

Розпочато третє навчання техніці ліквідації лісових пожеж відповідно до Програми професійно-технічного навчання нашого Генерального директорату лісового господарства 2022!

​Третя із серії “Навчання техніці ліквідації лісових пожеж”, яка включена до Програми професійно-технічної підготовки нашого Генерального управління лісового господарства, розпочалася у трьох окремих тренувальних залах, що належать лісовій регіональній дирекції (Анталія).

На зустрічі були присутні помічники директора лісового регіону Фуат Нур, керівники філій та інженери лісового господарства лісових регіональних дирекцій Адани, Анталії, Кахраманмара ş, Муїла, Мерсін, Денізлі, Іспарти та Коньї.

Фуат Нур, заступник директора Анталійського лісгоспу виступив із вступною промовою.

«Велике значення має те, що технічний та адміністративний персонал повинен проходити навчання щодо лісових пожеж. Під час навчань будуть впроваджені більш ефективні та сучасні методики з гасіння лісових пожеж. Бажаю всім продуктивної роботи та успіхів у навчанні”, – наголосив він.

Лісові пожежі та особливості, фактори, що впливають на пожежі, методи гасіння пожеж, організація ліквідації лісових пожеж, тренування для учасників тренінгу триватиме 5 днів. Після детального інформування по темі за планом тренування відбудуться практичні навчання. Учасникам по закінченню тренінгу буде вручено сертифікат.

Loading