Рятувальники повідомили причини пожежі під Шосткою

Сьогодні, 15 червня, стало відомо, чому учора ввечері спалахнула пожежа у Шосткинському районі.

Як повідомила Sumy.Today пресслужба Управління ДСНС у Сумській області, рятувальники з’ясували, що у селі Собичеве Шосткинського району учора аграрії чистили чагарники, аби збільшити свої поля. Вони згорнули чагарники в одну велику купу і підпалили їх. Побачивши велике полум’я, місцеві жителі подумали, що загорівся ліс. На місце виїздили працівники агролісгоспу. Вони повідомили ДСНС, що відбувається контрольоване спалення чагарника.

Та справа у тому, що положення про контрольоване спалення сміття у нас немає, тому, за даними Екоінспекції Сумщини, будь-яке знищення чагарника шляхом підпалу є порушенням закону. Відповідно до ст. 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, за самовільне випалювання рослинності або її залишків для юридичних осіб передбачений штраф від 15,3 до 21,42 тис грн.

За даними відділу комунікації поліції області, у зв’язку із вчорашньою пожежею до поліції викликали усіх осіб, які можуть бути до неї причетними. Завтра начальник відділу комунікації Володимир Крупецьких пообіцяв надати більш детальну інформацію.

http://sumy.today/news/society/4785-riatuvalnyky-povidomyly-prychyny-pozhezhi-pid-shostkoiu