Секретар Вілсак оголошує нову 10-річну стратегію протистояння кризі лісових пожеж

Управління комунікацій USDA


ФЕНІКС, –

Міністр сільського господарства Том Вілсак і керівник лісової служби Ренді Мур сьогодні розпочнуть комплексну відповідь на зростаючу в країні кризу лісових пожеж – « Протистояння кризі лісових пожеж: стратегія захисту громад та підвищення стійкості американських лісів». Стратегія окреслює необхідність значного збільшення кількості палива та лікування лісів, щоб подолати зростаючу кризу небезпеки лісових пожеж, яка загрожує мільйонам акрів і численним громадам у Сполучених Штатах.

Лісова служба працюватиме з іншими федеральними агентствами, включаючи Міністерство внутрішніх справ, а також з племенами, штатами, місцевими громадами, приватними землевласниками та іншими партнерами, щоб зосередити увагу на паливі та лікуванні лісів більш стратегічно та в масштабі проблеми, на основі про найкращу доступну науку.

Стратегія висвітлює нові дослідження того, що вчені з лісової служби визначили як «пожежі» з високим ризиком – великі лісові ландшафти з високою ймовірністю того, що займання може піддати будинки, громади, інфраструктуру та природні ресурси пожежі. Пожарні території, зазвичай розміром близько 250 000 акрів, нанесені на карту, щоб відповідати масштабам впливу лісових пожеж на громаду.

Лісова служба використовуватиме цю інформацію, що ґрунтується на ризиках, для взаємодії з партнерами та створення спільних пріоритетів для роботи в ландшафтному масштабі, щоб справедливо та суттєво змінити траєкторію ризику для людей, громад та природних ресурсів, включаючи території, важливі для води, вуглецю та дикої природи.

Основні роботи в цій новій стратегії розпочнуться в областях, визначених як групи найвищого ризику, на основі впливу громади. Визначаються додаткові зони високого ризику для води та інших цінностей. Деякі з найбільш ризикованих районів на основі впливу громади включають північно-західну частину Тихого океану, хребет Сьєрра-Невада в Каліфорнії, передній діапазон у Колорадо та південний захід.

Стратегія передбачає, що Лісова служба додатково обробляє до 20 мільйонів акрів національних лісів і пасовищ і підтримує обробку ще 30 мільйонів акрів інших федеральних, державних, племінних, приватних і сімейних земель. Паливо та лікувальні заходи для лісу, включаючи використання встановленого вогню та проріджування для зменшення небезпечного палива, будуть доповнені інвестиціями в пристосовані до пожеж громади та роботою для подолання ризиків після пожежі, відновлення та лісовідновлення.

Двопартійний закон про інфраструктуру передбачає майже 3 мільярди доларів на скорочення використання небезпечного палива та відновлення американських лісів і пасовищ, а також інвестиції в пристосовані до пожеж громади та відновлення лісів після пожежі. Кошти будуть використані для початку виконання цієї важливої ​​роботи.

У 2020, 2017 і 2015 роках по всій країні згоріло понад 10 мільйонів акрів, що в шість разів перевищує площу штату Делавер. За останні 20 років у багатьох штатах були рекордні катастрофічні лісові пожежі, які завдали шкоди людям, громадам і природним ресурсам і заподіяли збитки на мільярди доларів. У 2020 році жителі Колорада бачили всі три найбільші зафіксовані пожежі. Середня кількість споруд, знищених лісовими пожежами за 5 років, щороку зросла з 2 873 у 2014 році до 12 255 у 2020 році – лише за шість років більше.

«Негативні наслідки сьогоднішніх найбільших лісових пожеж набагато випереджають масштаби зусиль із захисту будинків, громад і природних ресурсів», – сказав Вілсак. «Наші експерти очікують, що ця тенденція лише погіршиться з наслідками зміни клімату, тому спільна робота над досягненням спільних цілей за межами кордонів і юрисдикцій є важливою для майбутнього цих ландшафтів і людей, які там живуть».

«Ми вже маємо інструменти, знання та партнерські відносини, щоб розпочати цю роботу в багатьох наших національних лісах і пасовищах, і тепер у нас є фінансування, яке дозволить нам розширити дослідження та уроки, щоб подолати цю кризу лісових пожеж. стикаються з багатьма нашими спільнотами», — сказав Мур. «Ми хочемо подякувати Конгресу, президенту та американському народу за те, що вони довірили нам виконати цю важливу роботу».

Лісова служба залишається відданою підтримці здоров’я, різноманітності та продуктивності всіх лісів Америки. Відвідайте веб-сайт лісової служби, щоб прочитати повний документ про стратегію . Якщо ви бажаєте співпрацювати з Лісовою службою, відвідайте веб-сайт Національного офісу партнерства за адресою 

www.fs.usda.gov/working-with-us/partnerships .

https://www.fs.usda.gov/news/releases/secretary-vilsack-announces-new-10-year-strategy-confront-wildfire-crisis

***

Протистояння кризі лісових пожеж

Лісова служба розпочала надійну 10-річну стратегію для прямого вирішення цієї кризи лісових пожеж у тих місцях, де вона становить найбільшу загрозу для громад. Стратегія під назвою «Протистояння кризі лісових пожеж: Стратегія захисту громад та підвищення стійкості американських лісів» поєднує історичні інвестиції фінансування Конгресу з роками наукових досліджень і планування в національні зусилля, які різко підвищать масштаби здоров’я лісів. лікування протягом наступного десятиліття.

Хоча Лісова служба протягом десятиліть працювала над збереженням мільйонів акрів національних лісів на американському Заході, масштаби та методи роботи на місцях не відповідають потребам. За підтримки наших партнерів, штатів, племен і місцевих громад Лісова служба спільно реалізує цю нову стратегію в різних юрисдикціях і правах власності для захисту громад, критичної інфраструктури, вододілів, місць проживання та рекреаційних зон.

Зарослі ліси, потепління клімату та зростаюча кількість будинків на межі між дикою місцевістю та містом після більш ніж сторіччя суворого гасіння пожеж – все це сприяло тому, що зараз є повномасштабною лісовою пожежею та кризою здоров’я лісів. 

Лісова служба працюватиме з партнерами, щоб зосередити паливо та лікування лісів на більш стратегічній основі та в масштабі проблеми, використовуючи найкращу доступну науку як керівництво. План передбачає, що агентство додатково оброблятиме до 20 мільйонів акрів на землях Національної лісової системи та ще до 30 мільйонів акрів інших федеральних, державних, племінних та приватних земель.

Круглі столи зі стратегії проти пожежі

Пожежа не знає кордонів, вона не припиняється, коли досягає кордону національного лісу, приватної землі чи межі міста. Співпраця з федеральними агентствами, громадами та окремими землевласниками буде важливою для створення вогнестійких лісів у національному масштабі. 
 
Для сприяння розробці плану впровадження Лісова служба разом із Національним лісовим фондом проводить віртуальні круглі столи у дев’яти регіонах лісової служби, а також на національному рівні для залучення працівників та партнерів. Круглі столи розпочнуться у лютому 2022 року та завершаться у травні 2022 року. Цілями цих круглих столів є:

  • Обмін інформацією, цілями та термінами виконання 10-річного стратегічного плану впровадження;
  • Збір інформації партнерів і співробітників для інформування Плану;
  • Забезпечити можливість діалогу між керівниками лісової служби та партнерами для визначення ключових потреб та можливостей плану; і
  • Вимірюйте поточний рівень зацікавленості та визначте способи використання цього інтересу та енергії.

Відвідайте веб-сайт Національного лісового фонду, щоб дізнатися більше та як взяти участь .

Перегляньте повну стратегію для отримання додаткової інформації

З столу начальника

https://www.fs.usda.gov/managing-land/wildfire-crisis

***

Наукова спільнота США розробила стратегію наукового забезпечення для вирішення кризи з ландшафтними пожежами

Loading