Семінар, що згуртував лісівників Сарненського лісового господарства на базі Немовицького лісництва

Радіо “Полісся”

Вчора о 21:36  · 

Час прогресивних змін – вимагає прогресивних дій!

Таким гаслом можна ознаменувати сьогоднішній семінар, що згуртував лісівників Сарненського лісового господарства на базі Немовицького лісництва.

Стан лісових культур, природнє поновлення та способи сприяння такому, обговорили під час робочої зустрічі.

Особливої уваги відвели рубкам догляду в молодняках.Учасники семінару мали змогу ознайомитись з інноваційними GPS-приладами для відводу лісосік та переконатися в їх необхідності і зручності.

Також лісівникам продемонстрували роботу сучасної техніки по очищенню узбіч та лісових доріг. Вище згаданими новинками може похвастатись далеко не кожен лісгосп області. Крім новаторської техніки, у Сарненському лісовому господарстві з’явилася і більш звична обнова – квадракоптер. Завдяки йому патрулюватимуть лісові масиви, що дасть змогу оперативно запобігти поширенню пожеж, виявити порушників та проводити якісний моніторинг територій господарства.

Підсумували корисну зустріч приємним: відкриттям рекреаційної зони “Хвилинка” та врученням ключів від мотоцикла і трьох новеньких авто, які роз’їдуться по лісництвах Сарненського лісового господарства.

***

Сьогодні на базі Немовицького лісництва Сарненські лісівники провели виїздний семінар

В ході робочої поїздки оглянули стан лісових культур, природнього поновлення та ділянок із сприянням природньому поновленню.

Особливу увагу було приділено рубкам догляду в молодняках. Учасники семінару ознайомились із роботою сучасного приладу по відводу лісосік та переконались в необхідності використання сучасних технологій. Спеціалісти лісгоспу оцінили роботу нового комплексу по догляду за узбіччям лісових доріг.

А застосування сучасних квадрокоптерів у лісовому господарстві- це уже вимога часу і лісівники ідуть в ногу з ним. Підсумком семінару стало відкриття оновленого місця відпочинку «ХВИЛИНКА» та вручення ключів від новеньких авто для службового використання лісовою охороною 3 лісництв.

Отож, поєднання теоретичних знань і практичного досвіду приносить позитивні результати в роботі колективу лісівників на благо нашого поліського краю

 13 total views,  1 views today