Сергій Шахов: “Якщо в Україні горить ліс, – значить комусь вигідно приховати його вирубку”

Про це пише Сергій Шахов на своїй сторінці у мережі Facebook. Далі наводимо слова автора без коментарів.

сьогодні, 16:13

Впевнений що й пожежа на Луганщині не без злочинного умислу. Надто разючий збіг. Ліс загорівся саме тоді, коли туди виїхала ТСК на перевірку…

Особисто я, в такі збіги не вірю!

Справа в тому, що на Донбасі процвітає вирубка лісів, про що я неодноразово звертав увагу з трибуни парламенту. За цим може стояти обласне управління Нацполіції. І щоб ніхто не дізнався – просто підпалюють все.

Проте злочинці не врахували, що через аномальну спеку вогонь поширювався дуже швидко і вийшов за межі лісу. Зараз в Україні повністю відсутнє управління лісами, тому до цих пір існує проблема незаконної вирубки.

Головне – знайти і покарати винних в цьому лиху. Незалежне розслідування можливо тільки, якщо ним займуться правоохоронці з Києва – не можна довіряти розслідування тим, хто, ймовірно, причетний до підпалу.

Наша команда цілодобово працює в зоні пожежі, надаючи всю необхідну допомогу постраждалим.

П’ятеро загиблих, десяток поранених, більше 100 згорілих будинків, спалені селища, пожежні з різних куточків України. Хто відповідатиме?

https://znaj.ua/politics/322728-sergiy-shahov-yakshcho-v-ukrajini-gorit-lis-znachit-komus-vigidno-prihovati-yogo-virubku