Сесія об’єднаних робочих груп Silva Med Mediterranean розпочалася в Регіональній дирекції лісового господарства Анталії

​Засідання спільних робочих груп Silva Med Akdeniz під назвою «Прийняття та передача інноваційних рішень і дій для запобігання та контролю лісових пожеж», організоване нашим Головним управлінням лісового господарства, розпочалося Регіональному управління лісового господарства Анталії.

Регіональний директор лісового господарства Анталії Ведат Дікічі, який виступив зі вступною промовою, сказав:

«Я вважаю, що важливість цієї сесії набула ще більшого значення через великі лісові пожежі, які відбулися в нашому регіоні в 2021 році, і що більші та кращі кроки будуть зроблені спільними зуситлляи, набутими знаннями та практичним досвідом середземноморських країн щодо питань порядку денного сесії. З цієї нагоди ми бажаємо, щоб зустріч була корисною для нашої країни та регіону, особливо для країн-членів, і ми вітаємо всіх вас з повагою та любов’ю, і ми раді приймати наших вітчизняних та іноземних гостей у нашій регіональній дирекції лісового господарства Анталії».

У своєму виступі заступник генерального директора лісового господарства Реджеп Атеш заявив, що він пишається тим, що приймає таке важливе дослідження. Спільна робота, яка триватиме три дні, завершиться у четвер 27 жовтня 2022 року після виїзду на територію лісового фонду.

https://antalyaobm.ogm.gov.tr/

Loading