Сезон грибів та ягід: Чи зможуть закарпатці збирати їх у лісах під час воєнного стану?

2022-05-12 19:30:03

Гірське Закарпаття з давних давен славиться екологічно чистими продуктами природи. Зокрема, сезонні збирання грибів, ягід – популярний промисел серед краян, а дехто, навіть, з цього живе.

Зараз, коли в країні воєнний стан, для багатьох жителів гірських регіонів стоїть питання: чи зможуть під час воєнного стану ходити в ліс на тихе полювання. Тихе полювання – для закарпатців улюблена справа, а для деяких – чи не єдиний заробіток. Тим паче, природа і клімат краю сприяють росту грибів та ягід, а ще й екологічно чиста продукція користується популярністю, як серед місцевих, так і серед гостей Закарпаття. Закарпатці переживають, скоро сезон грибів, потім ягід – чи зможуть збирати у навколишніх лісах під час воєнного стану.

Тобто, на території Закарпаття ходити цивільним у ліс – зась! Заборона не стосується військових, рятувальників, прикордонників, працівників Держслужби транспорту, зв’язку та правоохоронців. Інакше – штраф або адміністративний арешт на строк до 15 діб.

https://tyachivnews.in.ua/news/50379-sezon-gribv-ta-yagd-chi-zmozhut-zakarpatc-zbirati-yih-u-lsah-pd-chas-voyennogo-stanu.html

 85 total views,  1 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.