Сезон лісових пожеж не закінчився, попереджає комісар Франц

21 ВЕРЕСНЯ 2023 Р

Наперекір прохолодній погоді, комісар із громадських земель Гіларі Франц просить жителів Вашингтона не розпалювати вогонь на відкритому повітрі, поки ландшафт все ще надзвичайно сухий

Комісар із державних земель Гіларі Франц просить представників громадськості допомогти запобігти виникненню лісових пожеж, коли настане осінь. Посилаючись на високу температуру та умови сухого палива, Франц наголосив на необхідності захистити як мешканців, так і пожежників від лісової пожежі, якої можна уникнути.

«Недавні пожежі на заході нашого штату нагадують нам, що сезон пожеж ще не закінчився. Як ми бачили за останні пару років у зв’язку з пожежами в Болт-Крік і Накіа-Крік, осінь все ще має потенціал для великих лісових пожеж, які можуть вразити широкі райони Вашингтона», – сказав комісар Франц. «Ми бачимо, як пожежі бушують у більш вологих лісах, навіть в Олімпійському тропічному лісі.

Попри те, що стало прохолодніше, ми все ще не бачили багато дощу, і поки ми не побачимо, наші ліси залишаються вразливими до лісових пожеж, які можуть загрожувати будинкам і наповнити наше небо димом. Цей рік став одним із найруйнівніших за всю історію жителів Вашингтона. Я закликаю всіх продовжувати проявляти пильність і не розпалювати вогонь на відкритому повітрі, щоб захистити наш штат і наших пожежників».

До цього часу у 2023 році у Вашингтоні було 1855 лісових пожеж, які спалили 155 503 акри, що випереджає типову кількість пожеж, але нижче середнього за кількістю спалених гектарів. Середній показник за 10 років у ДНР становить 1417 пожеж і вигоріло 288 682 га.

Однак це також був один із найбільш руйнівних пожежних сезонів за всю історію: понад 400 будинків згоріли лісовими пожежами по всьому Вашингтону, включно з будинками, згорілими минулого місяця під час пожеж на Грей та Орегон Роуд в окрузі Спокен.

Помірні погодні умови дозволяють пожежникам досягти прогресу в приборканні теперішніх лісових пожеж, причому найбільшою активною пожежею є комплекс Cowlitz, переважно в Національному лісі Гіффорд Пінчот за межами Рендла, який локалізовано на 40 відсотків на 715 акрах.

Крім того, паливо в усьому штаті залишається готовим до спалювання в будь-який час. За словами експертів DNR з вологості палива, незважаючи на довші та прохолодніші ночі, умови пожежі в західних Каскадах все ще аномально сухі.

Багато районів із високим рейтингом пожежної небезпеки в центральному Вашингтоні. Зараз більша частина західного Вашингтона має високу або дуже високу пожежну небезпеку.

https://www.dnr.wa.gov/news/wildfire-season-not-over-warns-commissioner-franz

Loading