Щодня лісові масиви Подільського лісового офісу – під патрулюванням мобільних рейдових бригад

27 лютого 2024

Перевіряють масиви працівники державної лісової охорони.

Для посилення роботи у цьому напрямку створюються окремі групи разом зі співробітниками поліції та Південно-Західного МУЛМГ.

Від початку року проведено близько 300 рейдів. Зараз вони найбільш сконцентровані на охороні лісу від незаконних та самовільних рубок. За фактом виявлення незаконної рубки дерев і чагарників (ст. 65 КУпАП) складено 7 адмінпротоколів. Правоохоронним органам передано 10 матеріалів.

Триває заборона полювання. Патрулювання мисливських угідь від браконьєрства та інших лісопорушень здійснюється постійно. Від початку року складено один адміністративний протокол на порушника правил полювання. Завдяки вчасному виявленню, шкоди лісу чоловік завдати не встиг. Наголошуємо, що людина зі зброєю у лісі зараз – це уже грубе порушення.

Ще 6 протоколів складено за інші лісопорушення, визначені статтею 241 КУпАП.

З початком весни посилену увагу звертають не лише на охорону лісових насаджень, але й первоцвітів, які занесені до Червоної книги України, та захист лісу від пожеж.

Загалом у Подільському лісовому офісі працює 56 мобільних рейдових груп. В них задіяно понад 360 людей, з яких 340 – працівники державної лісової охорони.

Ольга РЖЕПЯНСЬКА,
пресслужба Подільського лісового офісу.

Фото надані лісовим офісом

http://www.golos.com.ua/news/197214