Сім`я їхала за ялинкою і підірвалася на міні в лісі неподалік Харкова

30.12.2022

Чоловік загинув, жінка отримала травми.

Подружжя їхало за ялинкою та проігнорувало знак про ймовірне замінування.

30 грудня у селі Борщова (Харківський район) на вибуховому предметі підірвався автомобіль. Водій загинув на місці, його дружина поранена.

“На дорозі біля дачних ділянок приватне авто наїхало на вибуховий предмет, на місці загинув чоловік 65 років”, — розповіла прессекретарка голови Харківської обласної військової адміністрації Олена Шаповал.

Як повідомили в поліції, подружжя приїхало в ліс за ялинкою. Поки жінка збирала гілки, чоловік почав рух автомобілем, пролунав вибух. 

За інформацією начальника Харківського гарнізону Сергія Мельника, неподалік від місця вибуху встановлений знак про мінування території. Після наїзду на вибуховий пристрій автівка зайнялася.

Начальник Харківського гарнізону закликав мешканців Харківщини бути максимально уважними, рухатися виключно перевіреними шляхами та не ігнорувати попереджувальні знаки.

Як писав UA-NEWS.in.ua, у селі Сніжківка (Оскільська територіальна громада, Ізюмський район) на невідомому вибуховому пристрої підірвався 43-річний чоловік. Його з пораненням ушпиталили.

Джерело

https://radioera.com.ua/simia-yihala-za-ialinkou-i-pidirvalasia-na-mini-v-lisi-nepodalik-harkova/

Loading