Скільки коштують дрова на Рівненщині. Дані лісового господарства

Іван Марчук | 30 липня, 09:33
Фото: Суспільне Рівне

У Рівненському обласному управлінні лісомисливського господарства назвали ціни на дрова для населення закладів соціальної сфери. Станом на початок липня місяця мінімальна відпускна ціна за один кубометр дров становить 570 грн, а максимальна – 910 грн.

Для об’єктів соціальної сфери ціни коливаються в межах від 720 до 1124 грн за кубічний метр. Про це на засіданні координаційно-консультативної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної ради розповів заступник начальника обласного управління лісового господарства Анатолій Шинкарьов.

Читайте також: “Лісовий комбайн”: як на Рівненщині механізували заготівлю деревини

За найдешевшою оптово-відпускною ціною приватні споживачі зараз можуть придбати дрова у Березнівському лісгоспі (франко-верхній склад): 570 грн за кубометр м‘яколистяних і 720 грн — за кубометр твердолистяних.

В обласному управлінні лісового господарства назвали ціни на дрова для закладів соціальної сфери

Найдорожче для населення обійдуться дрова у Рафалівському лісгоспі (франко-нижній склад): 800 грн за кубометр м‘яколистяних і 910 грн — за кубометр твердолистяних.

Для об‘єктів соціальної сфери у Рафалівському лісгоспі дрова найдешевші у Рафалівському лісгоспі (франко-верхній склад): 600 грн за кубометр м‘яколистяних і 720 грн – за кубометр твердолистяних.

В обласному управлінні лісового господарства назвали ціни на дрова для закладів соціальної сфери

Найдорожчі дрова для закладів соціальної сфери — у Рокитнівському лісгоспі (франко-нижній склад): 1004 грн за кубометр м‘яколистяних і 1124 грн – за кубометр твердолистяних.

Повний перелік цін – в прикріпленому файлі. Самі лісівники раніше закликали заготовляти дрова на опалювальний сезон завчасно, аби не створювати ажіотажу восени.

https://suspilne.media/265389-skilki-kostuut-drova-na-rivnensini-dani-lisovogo-gospodarstva/

 139 total views,  1 views today