Скоро селяни зможуть без перешкод збирати в лісі дрова! Петиція до Президента! Лісники у ШОЦІ!

Український селянин

ПІДПИСАТИ ПЕТИЦІЮ: https://petition.president.gov.ua/pet…
ІНСТРУКЦІЯ ЯК ПРОГОЛОСУВАТИ ЗА ПЕТИЦІЮ: https://www.youtube.com/watch?v=3pvwV

Друзі, думаю кожний хто проживає у селі стикається з такою проблемою, як зимою обігріти свій будинок. Скажу, що на це досить болісне питання у кожного селянина є свої підходи.

Одні говорять, що опалюють свій будинок за допомогою газових котлів, спираючись на те, що це є досить просто но правда трохи дорого, друга група людей говорить, що обігрівають будинок за допомогою електроенергії та електричних котлів, говорячи що на відміну від газу це є безпечніше, ще простіше но правда також досить дорого, третя друзі група людей говорить що краще опалювати свій будинок за допомогою котлів які працюють на дровах, адже на відміну газу це є дешевше, но правда трохи потрібно фізично попрацювати і порубати вручну дрова, і я б сказав, що є ще четверта радикальна група людей, які говорять що най ефективніше обігрівати будинок за допомогою печі, яка проста, надійна, безвідказна і провірена уже століттями.

Скажу друзі, як ви бачите є безліч способів як обігріти, свій будинок зимою, тут правда уже кожний вибирає який йому спосіб найкраще підходить. Враховуючи те, що зараз світ перебуває в енергетичній кризі, опалювати свій будинок газом, я б сказав що це є досить затратно.

В такій ситуації, тема заготовка дров є на сьогодні досить актуальною. Щоб не платити просто космічні суми за обігрів будинку газом, само найкращим варіантом буде поїхати в ліс заготовити собі дров і уже ними обігрівати свій будинок. Таким способом можна буде за економити досить хорошу суму свої грошей. Але тільки друзі, як ви почнете в лісі різати мертву і повалену деревину, до вас зараз буде виникати багато різних запитань і вас назвуть ще ворогом народу.

Лісник який охороняє ліс, побачить що ви заготовляєте собі дрова, почне вас обвинувачувати що ви на це не маєте ніякого права, ви порушуєте конституцію України, а щоб взагалі заготовляти дрова потрібно мати на це спеціальне розрішення, і в кінцевому результаті визивають наряд поліції, і вам виписують штраф. Скажу що на сьогодні це є досить таке спорне питання, тобто чи можна збирати в лісі дрова чи неможна, но якщо спиратись на думки різних юристів, все ж таки є думка, що селяни мають на це повне право.

А лісники, які вам говорять протилежне, це вони на сьогодні само найбільше крадуть ліс, і шукають простого селянина щоб на нього ці всі крадіжки повісити. Тому друзі, щоб забути про цей дибілізм, і відновити справедливість, зараз на сайті президента України, є петиція про те, щоб дозволити населенню України без будь яких дозволів збирати в лісі мертву деревину, таку як сушняк, повалені дерева, хмиз і порубкові залишки.

Звертаюсь до кожного селянина, перейдіть за цим посиланням, і підтримайте дану петицію: https://petition.president.gov.ua/pet

══════════════════════════════

Loading