Спецоперація Центрального апарату ДБР по затриманню лісової мафії «Кремінської» ОЗУ

НОН-СТОП

У той час, як Президент тільки планує посадити 1 млрд. дерев, а весь світ намагається вийти з екологічної кризи, ГО «НОН-СТОП» спільно з Центральним апаратом ДБР провели спецоперацію з виявлення та затримання дуже потужної ОЗУ «Кремінна» з однойменного міста Луганщини, яка спеціалізується на незаконних оборудках лісу та має тісні зв’язки в місцевих поліціі, дбр, сбу, адміністрації та лісовому агентстві України. У зв’язку з цим місцеві правоохоронці не тільки заплющують очі, а навіть не соромляться допомагати злодіям при спецоперації.

ГО «НОН-СТОП» вийшло на вказану ОЗУ ще більш року тому, коли поступово вказані особи захоплювали лісгоспи Харківщини, в тому числі Ізюмський, Куп‘янський та Гутянский шляхом призначення підконтрольного керівництва та стали «монопольними» покупцями деревини. Однак для встановлення обставин, причетних осіб, покупців, лісників, транспортних засобів, посередників та маршрутів необхідний був деякий час.

У себе на Луганщині вказане ОЗУ пішло ще далі, вони не тільки маніпулюють на електронних торгах з продажу деревини, занижуючи її клас, об’єм та відповідно вартість шляхом підробки первинних документів та маніпуляцій через електронни біржі, маючі щоденно оборудки близько 1 тис. куб. метрів (не менше 100 тис. дол. США на добу). Частина затриманих лісовозів взагалі не мали жодних документів на ліс, що вказує на зговір з лісгоспами та їх керівництвом.

Авжеж, лише з прямою підтримкою обласної адміністрації, поліції та колишнього керівництва управління лісового господарства області були штучно та навмисно спалені сотні гектарів хвойних лісів на Луганщині, чим завдано мільярди гривень матеріальних збитків та безкінечну екологічну шкоду регіону, Україні та світу в цілому.

Вказані пожежі допомогли не лише приховати сліди незаконних порубок та порушень правил лісового господарства, а й надало можливість продавати ділову якісну деревину під виглядом горілої за безцінок або з надзвичай вигідною знижкою.

Так вийшло, що у вказаних схемах та пожежах програють лише українці, у всіх інших — учасників схем, все навпаки. Б’ємось об заклад, що ми доведемо, що вказана схема неможлива без хоча б однієї ланки ланцюга, який складається з лісників, поліції, адміністрації, прокуратури, сбу, судів, політиків, міністерств та екологів!

Ми підемо далі та розкриємо маніпуляції лісників й при лісовпорядкуванні, розробці та складанні документації, видачі лісорубних квитків та таксації лісу.

Навіть при проведенні спільної спецоперації Центрального апарату ДБР та ГО «НОН-СТОП», в ході якої затримано близько 30 лісовозів з порушеннями при обліку, відпуску та реалізації деревини, місцева поліція намагалась допомогти втекти затриманим на блокпостах. Як вважаєте, чи міг би звичайний коп у відкриту сприяти укриттю злочину та втечі лісовозів без прямої вказівки керівництва Луганської поліції які пройшли до інспектора через довгий ланцюг керівників? Ми в цьому дуже сумніваємося, а Ви⁉️

Крім того, біля нас та лісовозів безпорадно крутились опера СБУ, кримінальної поліції, інші цікаві особи та машини, які намагались допомогти затриманим, але про яких ми розповімо пізніше.

Лише після втручання ГО «НОН-СТОП» втікачів встановлено, зафіксовано та остаточно затримано.

Якщо ви думаєте, що не страшно було самим ГО «НОН-СТОП» без підтримки тримати 7 «чорних» лісовозів вночі у лісопосадці біля зони АТО та намагатися примусити місцевих копів виконувати їх обов’язки та не відпускати лісовози, поки ДБР разом з спецназом відпрацювали злодіїв на іншому блокпосту в 60 км від нас — ви дуже помиляєтесь, однак чи був у нас інший вибір, ми просто зробили це❗️

Яким чином? Дивіться самі. Вказана система працює таким чином, що якщо десь на одному з ланцюгів виникають проблеми — всі інші їх спільними зусиллями нівелюють.

Приємно здивували саме органи місцевого самоврядування, місцева ОТГ всіляко сприяла у викритті вказаних незаконних схем!

 73 total views,  1 views today