Спогади про пожежу в Декері 1959 року

Автор Келлі Андерссон
Опубліковано на

Сьогодні ми отримали записку від Анни Дейлі про пожежу в Декері 1959 року , про яку Білл Ґабберт писав ще у 2013 році. Троє з шести пожежників, які загинули на Декері, були El Cariso Hotshots — старою командою Білла Ґабберта.

Бойд Едвардс, El Cariso Hotshots
Бойд «Майк» Едвардс, El Cariso Hotshots

«Я щойно прочитав звіт про пожежу в Декері 1959 року. Мій двоюрідний брат Бойд М. Едвардс загинув під час цієї пожежі. Хоча Бойд, або Майк, як його називала родина, був убитий приблизно за 2 з половиною роки до мого народження, я виріс, знаючи, як його смерть спустошила нашу сім’ю. Про його смерть мені не розповідали багато, я знав лише те, що він загинув влітку після закінчення середньої школи під час гасіння пожежі. Тепер я знаю багато подробиць, і я плакала, читаючи це. RIP усім, хто втратив життя того дня та наступних днів».

Анна прикріпила фотографію Бойда, похованого в Хантінгтон-Біч, Каліфорнія. Вона сказала, що ніколи не знала, поки не прочитала звіт Габберта цього тижня, що її двоюрідний брат протримався в лікарні 8 днів, перш ніж помер від отриманих травм.

(ЗВЕРНІТЬ УВАГУ в публікації новин Габберта за 2013 рік, що раніше на wildfirelessons.net був звіт про пожежу в Декері, але його більше немає. Звіт за 1959 рік є ТУТ .)

Білл Габберт писав у 2016 році:
« Офіційний звіт досить добре пояснив важливі факти 8 серпня 1959 року. Але понад півстоліття потому колишній пожежник, який служив у El Cariso Hotshots з 1963 по 1966 рік, провів широке дослідження. досліджував, що сталося того дня в 1959 році, і зібрав багато деталей, які не були включені до звіту Лісової служби США. Джуліан Лі, професор біології, почесний професор Університету Маямі (зараз живе в Нью-Мексико), надав нам  свій 27-сторінковий опис пожежі Декера . Він дуже добре написаний і вичерпний, викладаючи деталі того, що сталося під час і після пожежі, а також надає певний аналіз».

Карта зі звіту Джуліана Лі про фатальну пожежу Decker:

Карта зі звіту Джуліана Лі про фатальну пожежу Декера.

ТАКОЖ:

https://wildfiretoday.com/2013/08/08/firefighters-on-falls-fire-observe-anniversary-of-decker-fire/

https://wildfiretoday.com/2010/08/08/the-decker-fire-51-years-ago-today/

https://wildfiretoday.com/2011/10/08/wildland-firefighter-memorial-dedicated-in-california/

https://wildfiretoday.com/2011/10/08/wildland-firefighter-memorial-dedicated-in-california/