Суд на один місяць відсторонив від роботи керівника ДСНС Луганщини

06 ЛЮТОГО 2022, 11:46

Сєвєродонецький міський суд на один місяць відсторонив від роботи керівника ДСНС Луганщини Михайла Пшика. Відповідне клопотання подав прокурор, мотивуючи тим, що керівник може впливати на свідків, які є його підлеглими.

Про це повідомляє журналіст Суспільного з зали суду 4 лютого.

Прокурор просив відсторонити Пшика від займаної посади на період слідства.

“Ключовим під час розгляду клопотання про відсторонення від посади ми вважаємо можливість неправомірного впливу з боку підозрюваного у кримінальному провадженні на його підлеглих. Приходять працівники ДСНС під Сєвєродонецький міський суд. Це все свідчить про те, що Пшик, використовуючи своє службове становище створює тиск як на суд, так і відповідно на свідків у кримінальному провадженні, якими є працівники ГУ ДСНС”, — розповів начальник Сєвєродонецької екологічної прокуратури Ігор Кожем’яка.

Адвокати Михайла Пшика заперечують інформацію про те, що люди, які приходять до суду є працівниками ДСНС.

Адвокатка Пшика Уляна Красовська розповіла, що питання відсторонення від посади через півтора роки після виникнення пожежі, на її погляд є безпідставним.

Обвинувачений Михайло Пшик під час судового засідання повідомив, що до пожежі 2020 року зокрема призвело те, що Луганщина знаходиться у зоні проведення бойових дій.

“Лісові масиви свого часу заміновані. Під час пожеж ми достатньо витягували вибухових предметів, і це зафіксовано. На мою думку, лісники не проводили, тому що сполошне розмінування лісів не проводилось, не проводили там ніяких ліній. Захаращені ліси, висока температура, шквальний вітер”, — розповів Пшик.

https://v-variant.com.ua/uk/sud-na-odyn-misiats-vidstoronyv-vid-roboty-kerivnyka-dsns-luhanshchyny/

Loading