Суд не став позбавляти свободи браконьєра, який застрелив людину в лісі

Суд врахував як пом’якшувальну провину обставини, що браконьєр зробив пожертву до фонду підтримки військового вторгнення в Україну.

В’язнівський міський суд Володимирської області засудив до року примусових робіт жителя Мурома Олександра Садкова , який під час незаконного полювання на лося застрелив людину з карабіна. Як пом’якшувальну провину обставини суд врахував «внесення добровільної пожертви до фонду підтримки СВО». Про це  повідомляє прес-служба суду.

Садкову ставили в осуд незаконне полювання (ч. 2 ст. 258 КК РФ) і заподіяння смерті з необережності (ч. 1 ст. 109 КК РФ). Згідно з публікацією, на початку лютого 2022 року в нічний час Садков полював на лосів у В’язнівському районі. Під час полювання він помітив у прицілі «дві теплові плями, які мають, на його переконання, візуальну схожість з особинами лосів», після чого «здійснив постріл з карабіна з прицілом у бік цих теплових плям». “Плями” виявилися молоді люди, одному з них він потрапив у голову, потерпілий помер на місці.

За даними суду, постраждалий молодик «перебував на цій ділянці місцевості в лісовому масиві з метою пошуку закладок наркотичних засобів». « При призначенні покарання судом враховано наявність пом’якшуючих покарання обставин, зокрема явка з повинною, активне сприяння розкриттю та розслідуванню злочину, визнання вини, каяття у скоєному, вибачення потерпілої, внесення добровільної пожертви до фонду СВО», – сказано в .. .

Фото: “Вікіпедія”

https://www.dovod.online/sud-ne-stal-lishat-svobody-brakonera-zastrelivshego-cheloveka-v-lesu/

Loading