Сумські лісівники отримали службові смартфони: для чого це рішення

15:5504 ГРУ 2023

Купувати дрова стало в рази зручніше! У рамках інвестиційної програми ДП “Ліси України” лісові господарства на Сумщині та Чернігівщині отримали службові смартфони.

Про це інформує Рубрика з посиланням на Телеграм Міністерства лісу.

У чому проблема?

Підготовка до зими починається влітку. Тим більш, що під час війни ніхто не може стовідсотково гарантувати тепло в наших оселях. Крім нас самих. Кожен українець про те, як зігрітися, коли стане холодно, має подумати заздалегідь.

Проте люди по-різному чекають опалювального сезону, хто із витримкою та придбаним електрообігрівачем, хто із жахом в очах.

Для приватних будинків альтернативою дорогому газу є купівля дров для власного твердопаливного котла або по простому – пічки.

Проте багато питань тривожать українців:

  • Якщо всі побіжать купувати дрова, чи вистачить їх на всіх?
  • Наскільки вигідно заміщувати газ дровами?
  • Як поживає наше лісове господарство?
  • Чи готове воно забезпечити дровами всіх охочих?

Яке рішення?

Щоб спростити процес купівлі твердого палива для громадян у рамках інвестиційної програми ДП “Ліси України” лісові господарства на Сумщині та Чернігівщині отримали службові смартфони.

Як це працює?

Нові девайси є бюджетними, але при цьому підтримують увесь необхідний функціонал: тепер розрахуватися за дрова можна безготівково прямо на території лісництва.

Завдяки смартфонам процес купівлі твердого палива значно спрощується і займатиме набагато менше часу.

Телефони оснащені навігаційною системою, завдяки якій можна відслідкувати переміщення працівників філій. Ця функція дуже важлива у воєнний час, особливо для таких регіонів, як Сумщина і Чернігівщина.

Крім іншого, на смартфони буде встановлений мобільний додаток Єдиної державної системи обліку деревини.

Заготовлена деревина не лише одразу реєструватиметься в ЕОД, але й також буде здійснюватися фотофіксація партій деревини, завантажених на автомобіль.

Як раніше повідомляла Рубрика, Державне агентство лісових ресурсів України запустило інтернет-магазин “ДроваЄ”, де можна придбати дрова онлайн.

Нагадаємо, керівництво ДП “Ліси України” прийняло рішення звільнити усіх директорів рівненських філій, провівши таким чином провести кадрові чистки у лісовій галузі.

Нові керівники лісових господарств будуть визначені на відкритому кадровому конкурсі. Оголошення невдовзі з’явиться на сайті ДП “Ліси України”.

Нагадаємо, що раніше Болоховець за результатами внутрішніх службових розслідувань анонсував звільнення посадовців.

Окрім того, у Державному підприємстві “Ліси України” запустили пілотний проєкт зі створення кадрового резерву ДП, де керівні посади будуть обиратися на конкурсній основі.

Як пояснили на підприємстві, якщо людина бачить себе на певній посаді, то вона подає заявку. Їй запропонують пройти перевірку та комплексне тестування, щоб оцінити рівень знань та вмінь.

Таким чином сформується перелік кандидатів на ту чи іншу посаду.

Нагадаємо, менш ніж за рік з Національного парку “Гомільшанські ліси” звільнились більш ніж половина співробітників. Що там відбувається та чому парк наразі під загрозою, розбиралася “Рубрика”. Читайте докладніше у нашому матеріалі: “Що не так в Гомільшанських лісах на Харківщині? Шукаємо проблему і рішення“.

Як писала Рубрика, перший зі 120 рекреаційних пунктів державного підприємства “Ліси України” запрацював у зеленій зоні неподалік від Житомира. Відпочинок тут — повністю безкоштовний.

Читайте також

Сумські лісівники отримали службові смартфони: для чого це рішення – Рубрика (rubryka.com)

Loading