ТРК Аверс: Слідчі встановлюватимуть чому діяльність екс-лісівника лишилась поза увагою його керівництва

Першого червня в обласному центрі Волині на АЗС, що знаходиться на вулиці Конякіна, силовики затримали колишнього працівника одного з волинських лісових господарств.

Саме в момент передачі зловмиснику чергового траншу, а саме 21 тисячі гривень. У лісничого вилучили кишеньковий персональний комп’ютер, бирки для чіпування деревини.

Цікаво, що такі речі видають лише працівникам лісового господарства, а цього чоловіка звільнили з посади ще 12 травня.

Тож виникає запитання: як ці всі речі, а також дві книги рубок, догляду і формування лісів, себто документи, опинилися в руках у людини, яка вже немає ніякого відношення до лісового господарства?

Слідство встановлюватиме, яким чином звільнений з роботи працівник фактично продовжував виконувати функції лісової охорони й розпоряджатися майном лісгоспу та лісовими ресурсами і чому це залишилося поза увагою керівництва.

Сьогодні на Волині відбулись обшуки за кількома адресами лісових господарств та одне затримання. Зокрема, у Луцьку на вулиці Конякіна поблизу автозаправної станції представники Департаменту стратегічних розслідувань та спецпризначенці спіймали на отриманні хабаря лісівника.