“Це штучно було підпалено”: Кучер про пожежу в Дворічанському районі

04 вересня, 2020 – 19:24

Горит лес возле Грянниковки. Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today

Через дві доби вогонь на сході Харківської області локалізували.

Без житла залишилися жителі вигорілого села Гороб’ївка —  33 людини.

2 вересня вогонь спалахнув одразу в трьох районах Харківської області, на кожній пожежі було по три вогнища горіння. Про це повідомив голова Харківської ОДА Олексій Кучер в ефірі телеканалу “Україна 24”.

“Після того як повідомили, що розвивається ця пожежа, через п’ять хвилин виїхали машини для того, щоб її гасити. Але я вже повідомляв про це, дуже дивним чином у нас горіло одночасно три райони і майже в кожному районі було по три вогнища. В Дворічанському районі, зокрема, біля Гороб’ївки, яка вигоріла, цей населений пункт перебував у лісі. Зрозуміло, що якщо горить ліс, то незворотнім було, що загоряться будинки. Були внесені до Реєстру досудових розслідувань дані про підпал, зараз це розслідується. Моя особиста думка, що це штучно було підпалено”, — розповів він.

Олексій Кучер обіцяє, що 22 згорілих будинки в Гороб’ївці опишуть максимально швидко — щоб люди могли отримати фінансову допомогу з бюджету.

“Вчора я провів комісію КТЕБ та НС для того, щоб ми визначили цю подію надзвичайною ситуацією регіонального рівня і мали можливість після описати пошкоджене майно, передати всі ці документи до Кабміну і отримати для людей компенсацію”, — пояснив голова Харківської ОДА.

Як писав KHARKIV Today, пожежа в Дворічанському районі спалахнула 2 вересня. Загальна площа горіння склала 500 гектарів, з лісу вогонь перекинувся на житлові будинки. У селі Гороб’ївка він  знищив  22 будинки, без житла залишилися 33 людини.

Вдень, 3 вересня, з жителями Гороб’ївки зустрічався голова МВС Арсен Аваков. Він пообіцяв, що господарі знищених будинків отримають компенсацію в розмірі близько 300 тисяч гривень. Тим, хто постраждав менше, також будуть виплати. Оцінювати наслідки пожежі довірили спеціальній комісії. Увечері, 3 вересня, голова Харківської ОДА Олексій Кучер повідомив, що в зв’язку з пожежами в Дворічанському районі Харківської області оголосили надзвичайну ситуацію регіонального рівня.

https://2day.kh.ua/ua/ce-shtuchno-bulo-pidpaleno-kucher-pro-pozhezhu-v-dvorichanskomu-rayoni

One Comment on ““Це штучно було підпалено”: Кучер про пожежу в Дворічанському районі”

  1. Один из наиболее феноменальных людей своего периода, Архимед, заявил: “Дайте мне точку опоры и я переверну весь мир”. Все ваши материалы, на мой взгляд, несут в себе нужность для граждан не меньше, чем помянутый “рычаг” вышеуказанного знаменитого учёного.

Comments are closed.