Тут є бідні люди, готові на все, в тому числі й вбивати екологію, – Атаманюк

Коли до нас приходить інвестор-іноземець – він ще гроші не вклав, а вже всім повинен, – Атаманюк

Дмитрий Киришин – Автор
сьогодні, 17:37

Західні країни все більш наполегливо вимагають від України дозволити вивезення лісу-кругляка. Чи можна на це погоджуватися?

Підпишіться на Знай у Google News! Тільки найяскравіші новини!Підписатися

Свою думку в програмі «Що далі?» на каналі «Знай 24» висловлює генерал-майор податкової поліції, заслужений економіст України Юрій Атаманюк.

«Тут є бідні люди, готові на все, в тому числі й вбивати екологію. Вони розуміють, що віддають те, що завтра не зможуть залишити дітям – але їм цих дітей потрібно годувати сьогодні. Над ними стоять бідні чиновники, які за хабарі дозволяють все це робити. При такій команді, яка не бачить себе в цій країні, все будуть вивозити за кордон», – впевнений гість програми.

Він нагадав, що лісові пожежі в нашій країні часто використовують як прикриття для вирубки лісу.

«Було б правильно, якби прем’єр-міністр, міністр економіки, міністр фінансів особисто зустрілися з керівництвом головної компанії з виробництва меблів у світі – IKEA. Потрібно було б поставити питання: що ми як країна повинні зробити, щоб ви побудували завод тут? Адже ця компанія хотіла побудувати завод в Дарницькому районі Києва. Але у нас вважається: коли до нас приходить інвестор-іноземець – він ще гроші не вклав, а вже всім повинен. Від них вимагають і офіційні виплати, і набагато більші неофіційні. І вони йдуть – і будуть йти», – резюмує Юрій Атаманюк.

https://life.znaj.ua/377595-tut-ye-bidni-lyudi-gotovi-na-vse-v-tomu-chisli-y-vbivati-ekologiyu-atamanyuk