У 2020 році на Дніпропетровщині вигоріло майже 80 га лісу

25 Вересня 2020, 16:23

Заступник начальника Дніпропетровського лісового та мисливського господарства Валерій Величко поінформував про статистику пожеж на Дніпропетровщині станом на сьогоднішній день. Про це стало відомо під час прес-конференції в ІА «Міст-Дніпро».

«Станом на сьогоднішній день на території області в лісах виникло 152 пожежі загальною площею 79,5 га. В основному – це низова пожежа, тільки 1,5 га – верхової (на території Петриківського району). Якщо порівнювати з минулим роком, то цифри приблизно одні й ті ж. У минулому році трохи менше – 71 га і 132 випадки», – сказав він.

Також Валерій Величко додав, що за прогнозами метеорологів, жовтень очікується дуже теплим, практично без дощів, тому пожежна небезпека буде на високому рівні. Лісове господарство і його підрозділи в жовтні чергуватимуть в повному обсязі, буде здійснюватися моніторинг лісових пожеж, проведення рейдів. Заступник начальника Дніпропетровського лісового та мисливського господарства Валерій Величко нагадав, що в зв’язку з високим класом пожежної небезпеки, на території області діє розпорядження губернатора про заборону входу і в’їзду до лісів.

https://9-channel.com/2020/09/25/u-2020-rotsi-na-dnipropetrovshhyni-vygorilo-majzhe-80-ga-lisu/