У Бориспільському лісгоспі рятувальники та лісова охорона проводять спільні рейди

Сьогодні о 17:33

У Бориспільському лісгоспі на території лісової пожежної станції в Переяславі відбулося спільне навчання підрозділів двох важливих служб – пожежної частини СДПЧ-27 (керівник Сергій Лисенко) та Переяславської дільниці лісової охорони лісгоспу (керівник Петро Косюхно).

До занять були залучені керівники цих служб та особовий склад. Згідно з планом взаємодії між лісгоспом та СДПЧ, проведено теоретичні та практичні навчання. Зокрема, аналізували результативність моніторингу ситуації в лісах з допомогою системи онлайн спостереження, провели тренувальне гасіння пожежі, яка виникає в екосистемах лісових фондів лісгоспу тощо.

– Зараз у лісах особливо пожежонебезпечний період, коли настала суха спекотна погода, – коментує Петро Косюхно. – Ми розуміємо, що людям психологічно складно переживати війну і вони хочуть відволіктися на природі.

Та як показують результати наших рейдів, місцевих мешканців мало чому навчили і випадки масових пожеж у наших лісах, і навіть на воєнний стан зважають не всі. На жаль, занадто рано розслабилися.

Зустрічаємо відпочивальників, які розводять у лісі багаття, залишають після себе багато сміття – це все є порушенням правил поводження в лісових насадженнях, за що передбачені адміністративні покарання у вигляді штрафів від 80 до 1400 гривень.

https://pereiaslav.city/articles/219561/lisova-ohorona-provodit-rejdi-

 231 total views,  3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.