У Держлісагентства новий Прессекретар – Юлія Давидова

33 – запам’ятайте цей вік! Вважається, що 33 роки або «вік Христа» – значуща дата в житті кожної людини. Немає у світі більш важливого в езотеричному плані числа, ніж «33».🌲🌲🌲

І справа навіть не «божественному значенні» цього числа, а, швидше за все, у внутрішній трансформації, яку ми переживаємо. Як кажуть психологи, саме до цього віку у людини приходять в гармонію думки і почуття, а нерозважливих вчинків в його житті стає все менше. Відбувається своєрідна переоцінка цінностей, з’являються нові цілі і обов’язки. Весна та початок літа були важкими, але напевно потрібно було трошки почекати й стукати у правильні двері, чесно працювати й перемагати завдяки розуму!

Ось мені 33 і я змінюю своє життя. Після 17 років проживання в Ужгороді я переїжджаю в Київ. Але і в столиці, після 5-річної роботи на посаді прессекретаря Закарпатське ОУЛМГ, моє життя присвячено служінню лісові та лісівникам.

Несподівану, але приємну пропозицію від Голови Державного агентства лісових ресурсів Василь Кузьович перед Днем працівника лісу, я з радістю прийняла, очоливши Пресслужбу лісів всієї України. Спасибі Господу, спасибі лісівникам, Валентина Максименкожурналістам, Валерію Мурга за роботу. Спасибі Василь Степанович за такий дарунок та тим, хто мене завжди підтримував і підтримує! Мої лісівники – дідусь Олег Давидов та прадідусь Василь Пастухов напевно б пишалися мною.

Я ж обіцяю бути вірною лісовому господарству і надіюся, що разом ми зможемо повернути авторитет лісівників, щоб кожен з 5️⃣0️⃣0️⃣0️⃣0️⃣тисяч працюючих, починаючи від лісокультурниці до вищих керманичів із гордістю ніс звання працівника зелених легенів.

Надіюся, що завдяки вашій допомозі ми це зробимо!

Вдача супроводжує хоробрих. Ми віримо в Вас, лісівники і в нашу місію!

Юлія ДАВИДОВА