У Держлісагентство України ввірвалося приблизно 10 невідомих, які залишили сміття і мішки з невідомим вмістом – Історія

У будівлі Держлісагентства залишили мішки з невідомим вмістом
Фото: dklg.kmu.gov.ua

24 листопада 2017, 16:44

У Державному агентстві лісових ресурсів України повідомили, що поінформували правоохоронців про напад на будівлю відомства.

Орієнтовно о 12.00 24 листопада в будівлю Державного агентства лісових ресурсів України увірвалося приблизно 10 невідомих, повідомляють на сайті відомства.

Зазначають, що зловмисники відштовхнули охоронця і піднялися на третій поверх, де розташована приймальня голови агентства. Там вони залишили сміття і мішки з невідомим вмістом.

“Варто зазначити, що невідомі особи сьогодні також чатували під будівлею інформаційного агентства УНІАН, коли там проходила прес-конференція за участю представників Профспілки працівників лісового господарства України та експертів. Учасники прес-конференції інформували ЗМІ про результати Всеукраїнського зібрання профспілкового активу лісогосподарської галузі щодо схвалення урядом стратегії реформування лісового господарства на період до 2022 року”, – повідомили у відомстві.

Держлісагентство звернулося через напад до правоохоронних органів.

У відомстві такі дії визнали “спробою залякування працівників лісового господарства та експертів з метою дискредитації всієї лісової галузі”.

Держлісагентство розташоване за адресою: Київ, вулиця Шота Руставелі, 9а.

https://gordonua.com/ukr/news/localnews/-u-derzhlisagentstvo-uvirvalisja-blizko-10-nevidomih-jaki-zalishili-v-budivli-smittja-i-mishki-z-nevidomim-vmistom-218932-218932.html

Loading