У ДП «Іванківський лісгосп» проведено спільне тактико-спеціальне навчання

На базі ДП «Іванківський лісгосп» було проведено спільне з особовим складом 41 державної пожежної рятувальної частини, смт Іванків 10-ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області (м. Вишгород) тактико-спеціальне навчання. Метою тренування було відпрацювання взаємодії сил відомчої пожежної охорони підприємства, щодо спільних дій у випадку пожеж в екосистемах.

Відомча пожежна охорона ДП «Іванківський лісгосп» та 41-ДПРЧ, смт Іванків, тренувались гасити умовне загоряння трав’яного настилу з перекиданням пожежі на лісовий масив, за допомогою пожежного інвентарю та спеціальної пожежної техніки.

Оперативний черговий по ДП «Іванківський лісгосп» за допомогою телевізійної системи нагляду за лісовими пожежами, помітив дим біля лісового масиву. Передав координати керівнику підрозділа та повідомив на 101. Після проведення наземної розвідки та виявивши загоряння трав’яного настилу для гасіння прибув трактор МТЗ-80 в агрегаті з плугом ПКЛ-70 ДП «Іванківський лісгосп» та почав влаштовувати мінералізовані смуги навкруги загоряння трав’яного настилу, за ним прибув 1 пожежний автомобіль 41-ДПРЧ, смт Іванків на допомогу гасіння трав’яного настилу, також прибув 1 пожежний автомобіль ДП «Іванківський лісгосп».

При сильному вітрі площа пожежі зросла та перекинулась на лісовий масив, на допомогу було викликано додаткові пожежні автомобілі ДП «Іванківський лісгосп» та 41-ДПРЧ смт Іванків. Рятувальники 41-ДПРЧ смт Іванків та відомча пожежна охорона підприємства подають на гасіння потужні водяні стволи. Завдяки спільним діям вдалося локалізувати та ліквідувати загоряння в екосистемі.

Навчання (тренування) сприяли відпрацюванню навичок та взаємодії 41-ДПРЧ смт Іванків та лісової пожежної охорони лісгоспу щодо спільного гасіння складних пожеж трав’яного настилу та лісових пожеж, які швидко розповсюджуються по площі.

На тренуваннях були присутні: начальник відділу цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Іванківської селищної ради Тарасенко Ю.З., начальник Іванківського РС ГУ ДСНС Наталія Поливач, представники ДП «Іванківський лісгосп» – головний лісничий Кепин М.І., пр. інженер ОЗЛ Валентин Чалий, начальник ЛПС Поліщук О.М. та працівники лісової та пожежної охорони підприємства.

Іванківський лісгосп