У ДП «Попільнянське лісове господарство» обладнано центральний пункт відеоспостереження за лісовими масивами

Дп Попільнянський Лісгосп

20 липня о 14:26  · 

Сьогодні найбільші збитки лісовому господарству, довкіллю завдають лісові пожежі та їхні наслідки, вони перевершують збитки від шкідників і хвороб разом узятих. Найбільш уразливими є хвойні насадження. Цілком уникнути цього лиха майже неможливо, проте зменшити збитки можна, якщо своєчасно виявити вогнище ,коли воно ще тільки зайнялося, та вжити відповідних заходів .

Одним із методів виявлення лісових пожеж – спостереження за допомогою систем відео -нагляду.

У ДП «Попільнянське лісове господарство» обладнано центральний пункт відеоспостереження за лісовими масивами в Попільнянському лісництві для швидкого реагування на пожежі. Пожежні спостерігачі спостерігають за трьома моніторами,куди подаються зображення з трьох сучасних систем відеоспостереження встановлених на пожежні вежі в Ходорківському, Корнинському, Попільнянському лісництвах, в яких найбільший рівень пожежної небезпеки. Сучасні системи відеонагляду за лісовими масивами дадуть можливість виявити поки ще невеликий дим і значно раніше вжити заходів для гасіння.

Спекотне літо підвищує клас пожежної безпеки,що викликає занепокоєння лісівників.

Тільки повна готовність підприємства в пожежонебезпечний період дасть змогу швидко та професійно ліквідувати пожежу в лісах. В Андрушівському, Ходорківському, Корнинському, Попільнянському, Ружинському лісництвах Попільнянського лісгоспу сформовані добровільні пожежні дружини, проведені спеціальні навчання з питань пожежної безпеки та пожежогасіння. В кожному лісництві обладнані пункти зосередження пожежного інвентарю.

Ліс-національне багатство України, і його попільнянські лісівники оберігають і захищають.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *