У контексті боротьби за посаду головного лісника Закарпаття тимчасово призначено Ярослава Гоголюка (ФОТО, ВІДЕО)

Водночас “префект” президента В.Зеленського на Закарпатті звинувачує “губернатора” Полоскова в блокуванні призначення на дану посаду іншої людини – переможниці конкурсу Вікторії Білоусової

Із 8-го липня, згідно з наказом голови Держлісагентства Юрія Болоховця від 7 липня, тимчасове виконання обов’язків начальника Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства покладено на завідувача сектору внутрішнього аудиту цього ж управління Ярослава Гоголюка.

З біографічних даних про Я.Гоголюка наразі відомо лише, що він 48-річний мешканець м. Ужгород, закінчив Львівський лісотехнічний інститут.

Сьогодні в ресторані “Кілікія”, що на об’їзній Ужгорода, народний депутат України та керівник закарпатського осердку партії “Слуга народу” Микола Тищенко на зустрічі із місцевими партійцями заявив, що “губернатор Полосков чомусь блокує призначення переможця конкурсу” на головного лісника Закарпаття. Про це йдеться в його виступі на його ж сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

У публічних звинуваченнях М.Тищенка на адресу голови Закарпатської ОДА А. Полоскова йдеться про “протеже” нардепа Вікторію Білоусову, яка виграла конкурс ще в травні, однак досі з невідомих причин не призначена на дану посаду. Як відомо,  голова ОДА А. Полосков є ставлеником “Рідного Закарпаття”, з яким нещодавно була розірвана коаліція в обласній раді

https://www.openforest.org.ua/171565/