У Краматорську на хабарі погоріли співробітники екоінспекції

30 СІЧНЯ 2021, 19:41

У Краматорську правоохоронці викрили двох чоловіків на отриманні від підприємця хабара в розмірі 25 тис. грн.

Донецька обласна прокуратура спільно зі слідчими ТУ ДБР, при оперативному супроводі Управління стратегічних розслідувань у Донецькій області ДСР Національної поліції України, викрили двох співробітників Державного екологічного нагляду (контролю) природно-заповідного фонду, лісів та рослинного миру в Донецькій області на одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України) Про це повідомляє Відділ інформаційної політики Донецької обласної прокуратури.

Досудовим розслідування встановлено, що в січні 2021 44-річний начальник і 28-річний головний спеціаліст відділу вимагали та отримали від підприємця неправомірну вигоду за зменшення суми збитків в акті екологічної інспекції з метою закриття кримінального провадження щодо незаконної порубки деревини та перекваліфікації його на адміністративному правопорушенні.

співробітники екоінспекції попалися на хабарі

Свою “допомогу” у вирішенні питання службовці оцінили у 25 000 грн. Після перерахування зазначеної суми на банківський рахунок, держслужбовців затримали в Краматорську в порядку ст. 208 КПК України. Триває досудове розслідування. Наразі вирішується питання повідомлення правопорушникам про підозру та обрання їм запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.