У лісах Хмельниччини люди виявили небезпечну знахідку

Фото: Хмельницьке обласне лісомисливське господарство

Олена Коновалова | 9 жовтня, 10:30

У лісах Хмельниччини люди пішли по гриби, а натомість натрапити на три різ­но­ка­лі­бер­ні арт­сна­ря­ди в лі­со­вих ма­си­вах за ме­жа­ми се­ла Во­рон­ківці, Хмель­ницько­го району, се­ла Дов­жок, Кам’янець­-По­діль­сько­го району та се­ла Но­вос­тав, Ше­пе­тівсь­ко­го району.

Про це повідомляє Хмельницьке обласне управління лісового та мисливського господарства.

«Ще три 76 мм ар­ти­ле­рій­ські сна­ря­ди бу­ли ви­яв­ле­ні в уро­чи­щі «Еве­лі­на» поб­ли­зу смт Яр­мо­лин­ці. Са­ме тут у ро­ки Дру­гої сві­то­вої вій­ни від­бу­ва­ли­ся ін­тенсив­ні бої», – йдеться у повідомлені.

Лісівники закликають людей бути обережними! Як­що ви­яви­ли ви­бу­хо­не­без­печну зна­хід­ку, то дот­ри­муй­те­ся пра­вил без­пе­ки. У жод­но­му ра­зі не тор­кай­тесь підозрілого пред­ме­та, не пе­ре­нось­те та не роз­би­рай­те його, не ки­дай­те у ба­гат­тя. Не­гай­но по­ві­дом­те за но­ме­ром «101» або «102».

Читайте також
  • На Хмельниччині ліцеїсти шиють дощовики для ЗСУ

Хмельниччина перемогла у Всеукраїнському злеті учнівських лісництв

Олена Коновалова | 9 жовтня, 20:41

Всеукраїнський зліт тривав два дні. Фінальний етап провели Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України спільно з Хмельницьким обласним управлінням лісомисливського господарства.

Фото: Хмельницьке обласне лісомисливське господарство

Про це повідомляє Хмельницьке обласне управління лісового та мисливського господарства.

«Програма зльоту складалася з декількох етапів: відкритий захист науково-дослідних робіт у галузі лісового господарства і презентація досягнень учнівських лісництв закладів загальної середньої та позашкільної освіти. Оцінку напрацювання члени журі: науковці, педагоги, фахівці лісового господарства.

Гран-прі Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів вибороло зразкове учнівське лісництво «Пліщинське» Шепетівського держлісгоспу та Пліщинської гімназії з дошкільним підрозділом Шепетівської міської ради Хмельницької області», – йдеться у повідомлені.

https://suspilne.media/291258-hmelniccina-peremogla-u-vseukrainskomu-zleti-ucnivskih-lisnictv/

Loading