У лісгоспах Буковини працюють десять деревообробних комплексів

17:12, 20 лютого

Основою ведення лісового господарства на Буковині залишається деревопереробка. Це те, над чим фахівці працюють посилено, орієнтуючись на європейський досвід, повідомляє пресслужба Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства, пише 0372.ua з посиланням на Чернівецьку ОДА.

У лісгоспах Буковини працюють десять деревообробних комплексів, Tetiana Gh

Нині на базі державних лісогосподарських підприємств області успішно працюють 10 деревообробних комплексів. Переробкою деревини займається 391 фахівець.

У цехах із деревини виготовляють обрізні та необрізні пиломатеріали, брус, індустріальний паркет, меблеві та паркетні заготовки, брикети, колені дрова, технологічні тріски.

Найпотужніші із переробних комплексів – у ДП «Берегометське ЛГ», ДП «Сторожинецький лісгосп», ДП «Чернівецький лісгосп» та ДП «СЛАП Карпатський держспецлігосп».

Торік на потужностях держлісгоспів краю було перероблено 169 тисяч кубічних метрів деревини. Порівняно із 2019 роком, об’єми переробленої продукції зросли майже на третину.

Держлісгоспи Чернівеччини експортували у 2020 році 21 тисячу кубічних метрів пиломатеріалів, 1,4 квадратних метри індустріального паркету, а також дрова, паливні брикети і технологічну тріску.

https://www.0372.ua/news/3028173/u-lisgospah-bukovini-pracuut-desat-derevoobrobnih-kompleksiv

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *